Ši-tzu / Shih Tzu (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Ši-tzu / Shih Tzu (FCI)

Poslaťod Bad » Pia 03.10.2014 9:07

MAX(ovci) píše:kŕmime ho len granulami Royal C. štart...odmenu má psie piškóty, nedostáva ani zrnko ľudskej stravy.

Lidská strava, jako třeba maso, vajíščka, mléčné nesmysly, ovoce, zelenina.....psům jako škodí? :oo:
Granule RC ... :ua:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Ši-tzu / Shih Tzu (FCI)

Poslaťod MAX(ovci) » Pia 03.10.2014 10:30

Bad píše:Lidská strava, jako třeba maso, vajíščka, mléčné nesmysly, ovoce, zelenina.....psům jako škodí? :oo:
Granule RC ... :ua:

píšem to niekde?

píšem, čím ho kŕmime a čím nie.
MAX(ovci)
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27

Re: Ši-tzu / Shih Tzu (FCI)

Poslaťod Margita » Pia 03.10.2014 10:35

bad to mysli tak,ze krmit psa "ludskou" stravou je o mnoho lepsie ako vesmirnymi granulami royal canin
ved ludska strava nie su hranolky a vyprazane rezne,
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Ši-tzu / Shih Tzu (FCI)

Poslaťod MAX(ovci) » Pia 03.10.2014 11:16

hej, zmysel jeho príspevku by som aj chápala, len štylistika bola zlá :smile:
keďže máme šteňa, hľadáme najlepšiu cestu...možno budú dôvod svrbenia granule...kto vie. postupne budem zaraďovať aj iné zložky potravy ako len granulát.
MAX(ovci)
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27

Re: Ši-tzu / Shih Tzu (FCI)

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 03.10.2014 11:37

Offtopic:
ved ludska strava nie su hranolky a vyprazane rezne

jak nie :joint: ... moji zbožňujú hranolky, občas si kúpime v mekáči vrecko keď ideme z turistiky :hi: Že kto je bez hriechu nech hodí šuter..
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Ši-tzu / Shih Tzu (FCI)

Poslaťod elfinka » Pia 03.10.2014 12:13

MAX(ovci) píše:hej, zmysel jeho príspevku by som aj chápala, len štylistika bola zlá :smile:
keďže máme šteňa, hľadáme najlepšiu cestu...možno budú dôvod svrbenia granule...kto vie. postupne budem zaraďovať aj iné zložky potravy ako len granulát.

Kludne iba granule, ale nejake kvalitne, odporucam precitat granulovu cast fora a bude jasne preco sa RC nepozdava (alebo na FB skupina granulari). Nahodnym pridavanim inych zloziek (hlavne maso etc) bez koncepcie a sledovania kolko akych zivin sa pridalo tiez neni uplne ono.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Ši-tzu / Shih Tzu (FCI)

Poslaťod MAX(ovci) » Pia 03.10.2014 12:27

elfinka píše:
MAX(ovci) píše:hej, zmysel jeho príspevku by som aj chápala, len štylistika bola zlá :smile:
keďže máme šteňa, hľadáme najlepšiu cestu...možno budú dôvod svrbenia granule...kto vie. postupne budem zaraďovať aj iné zložky potravy ako len granulát.

Kludne iba granule, ale nejake kvalitne, odporucam precitat granulovu cast fora a bude jasne preco sa RC nepozdava (alebo na FB skupina granulari). Nahodnym pridavanim inych zloziek (hlavne maso etc) bez koncepcie a sledovania kolko akych zivin sa pridalo tiez neni uplne ono.

dík za konštruktívnu radu.
MAX(ovci)
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27

Re: Ši-tzu / Shih Tzu (FCI)

Poslaťod tinka227 » Pia 21.11.2014 16:14

Ahojte, fiha tu pridal niekto prispevok? Uz som myslela, ze je zabudnuta. Ako sa mate? Mohli by ste dat dake foto hafov:-) my mame nove to ze nasa rodinka sa rozrastla o jedneho clena vola sa Šimonko a Lilika ho prijala uplne naj stale je pri nom. A vy ako sa mate?
tinka227
Junior
 
Príspevky: 316
Bydlisko: Bratislava-Dúbravka

Re: Ši-tzu / Shih Tzu (FCI)

Poslaťod martinkaaa4 » Štv 04.08.2016 19:54

dlho sme sem nič nenapísali :smile: tak pridám fotku môjho 10 ročného chlapca :smile:
Prílohy
DSC_2239.JPG
Neexistuje zlý pes, zlý môže byť iba jeho majiteľ
martinkaaa4
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251

Re: Ši-tzu / Shih Tzu (FCI)

Poslaťod mony » Štv 03.06.2021 18:47

Ahojte kamaráti. Po dlhom, predlhom čase sa spolu s Aimee ozývame a pozdravujeme. Ako sa máte a čo hafani? Nám už tiahne na 13ty rôčik. Je to náš maznoško, večne hladná po papaní a škrabkaní. Prechádzky sme síce skrátili, ale vždy sa na ne teší. Má svoj rozum, do kopca na prechádzke sa ponosí na rukách, domov letí ako strela :) Na DF som dlho nebola, ale chcela som Vás pozdraviť ♥

Denisa & Aimee
"Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba." Josh Billing
mony
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 945
Bydlisko: Bratislava

Re: Ši-tzu / Shih Tzu (FCI)

Poslaťod MisheliQ » Štv 03.06.2021 19:54

Ahoj mony (denisa), rada ta opat vidim na DF. Zdravotne sa Aimynka drzi dobre? Cezarkovi uz tiahne na 18.rok a Fergie bude mat 13 a Aron 8. Co mate nove? Prirastok neplanujete?
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Ši-tzu / Shih Tzu (FCI)

Poslaťod mony » Ned 06.06.2021 10:33

Ahoj MisheliQ :smile: Ďakujem za opýtanie. Musím poklopať, Aimeenka sa drží. Jediné, čo nás trápi, je pravidelné vyprázdňovanie vačkov. Dávnejšie prekonala dve operácie. Pri prvej jej odstraňovali tumor na mliečnej lište, spolu so sterilizáciou. Bolo to náročné obdobie plné strachu, bolesti a neistoty. Chvaľabohu výsledky dopadli v náš prospech. Druhou operáciou sa odstraňovali distichie a s tým spojená plastická operácia očných viečok. Je to náš libling :love: Čo sa týka prírastku, nesilím to. Myšlienka tu vždy bola i je :hi:

MisheliQ píše:Cezarkovi uz tiahne na 18.rok a Fergie bude mat 13 a Aron 8.


Keď tak rozmýšľam, ten čas neskutočne letí. Tvoji drobci majú krásny vek. Toto je i moje zbožné prianie, aby sa malá dožila bez strastí veku ako Cezarko. Prajem Vám veľa veľa zdravíčka, psieho i toho ľudského :smile:
"Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba." Josh Billing
mony
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 945
Bydlisko: Bratislava

Re: Ši-tzu / Shih Tzu (FCI)

Poslaťod martinkaaa4 » Pon 28.06.2021 19:47

Ahoj mony ... normalne som sa rozplakala ked som tu zazrela prispevok od teba ... ako to bolo uz davno a preslo vela rokov :plac:

ja som 3.6.2021 prisla o mojho Timusika :plac: ... 17.6.2021 by mal 15 rokov ... a este aj ako senior vyzeral dobre :king: ... chyba mi neskutocne a neviem sa a tym zmierit :plac:
Prílohy
Screenshot_2021-06-12-20-46-48-502_com.facebook.katana.jpg
Neexistuje zlý pes, zlý môže byť iba jeho majiteľ
martinkaaa4
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251

Re: Ši-tzu / Shih Tzu (FCI)

Poslaťod mony » Uto 13.07.2021 11:50

Ahoj Martinka. Neskutočne ma mrzí tvoja strata. Úprimnú sústrasť. Dojalo ma to, až nemám slová, ktoré by som napísala. Často som nad Timinkom rozmýšľala. Boli sme skvelá komunita, a tie naše havky boli skoro rovesníci. Ja sa "toho" dňa veľmi obávam - neviem si to predstaviť, že tu s nami Aimeenka nebude. Viem, že to prísť musí, ale kiežby to tak nebolo.

...Mrzí ma to, Mati :plac:
"Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba." Josh Billing
mony
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 945
Bydlisko: Bratislava

Re: Ši-tzu / Shih Tzu (FCI)

Poslaťod martinkaaa4 » Uto 13.07.2021 17:38

Dakujem Deni :plac: ...aj mna to mrzi velmi ale zivot je taky no ... dozil sa krasneho veku a prislo to velmi necakane ... na tento den sa clovek nedokaze pripravit asi nikdy

ked Timik odisiel tak asi tyzden som nechcela o psovi ani len pocut ... po tyzdni prisiel zlom ze ja vlastne neviem bez psa existovat ... a mozno coskoro pridam do tejto temy veselsi prispevok :no:
Neexistuje zlý pes, zlý môže byť iba jeho majiteľ
martinkaaa4
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI