Pudel / Caniche (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Pudel / Caniche (FCI)

Poslaťod Bára » Štv 04.11.2021 16:39

Tak to tu budem trošku spamovať fotkami zo života pudla :lol:
Šmudla (to farebné vpravo) k nám pribudla pred takmer 2 mesiacmi. Len tak, zrazu, veď skúsime. Prvý týždeň hlava v smútku, reku Stickie jej ublíži :ach: On totiž svoje emócie niekedy (väčšinou...teda vždy) nevie úplne ovládať a teší sa tak, že moc (MOC) a mimoriadne rád chytá všetko, čo sa hýbe...
No a po prvotných obavách dnes fungujeme takto. Vpohode, v klídku, bez problémov. Šmudla si z neho robí dobrý deň a šprintuje mu pomedzi nohy, on ju sprevádza po celej obývačke. Sranda je, že mne sa občas ani nedá pohladkať, ale pudel štuchajúci do nej nosom je úplne vporiadku :heh:
Teda jediný problém je, že jej chodí žrať granule z misky, bobky zo záchoda, kradne jej drievka alebo sa celý narve do klietky a roznáša po celom byte seno, ktoré sa mu uchytí úplne všade :pac:

Obrázok

nabudúce zas niečo o výstavách :ha:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: Pudel / Caniche (FCI)

Poslaťod vavrena » Pia 23.02.2024 13:19

7B4C0651m.jpg
Doby bol jeden z posledných žijúcich dogfórových psíkov z prvej generácie. Odišiel vo svojich cca 15,5 roku. Pre mňa budú s Herbiem navždy v pamäti takto...
Prílohy
cIMG_9634c.jpg
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Pudel / Caniche (FCI)

Poslaťod kives » Pia 23.02.2024 13:39

To mi je ľúto :ua: . Veľa síl.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Pudel / Caniche (FCI)

Poslaťod Margita » Pia 23.02.2024 14:44

Úprimnú sústrasť
Včera som si na teba spomenula ,som ich videla v klipe Fíha Tralala
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Predchádzajúci

Späť na Plemená psov FCI