Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod Ulf » Pon 12.07.2021 7:57

Chrumkáč spoznáva Malé Karpaty.
Prílohy
tajgina3.jpg
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 590
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod kives » Pon 12.07.2021 8:09

Kde máme krabicu džúsu? Už si dlho nefotila :lol:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2905
Bydlisko: Košice

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod Ulf » Pon 12.07.2021 8:26

Offtopic: no prosím ťa, tento víkend som na to zabudla :pac: , dneska doženieme... ale ona tento týždeň veľmi nepodrástla. Narástli jej uši :heh: a zmohutnela, lebo bola jak špageta... Myslím že zas okato sa vytiahne zrejme tento týždeň.
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 590
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod Domca » Pon 12.07.2021 10:20

Jak sa natiahla :love: perfektná je, rada si čítam tvoje príspevky ako vám to spolu šlape :hi:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod Ulf » Pon 12.07.2021 10:42

Tak vieš ako, niečo šlape, niečo nešlape, ale snažím sa, že... Ale ďakujem :hi: . Naposledy si vymyslela, že privolanie nemusí byť s predsadnutím... haha. :ach:
Ale fakt super pes do prírody, chcela som ďalšieho takéhoto psa, čo má prírodu v každej bunke tela zakódovanú. Lebo už som venčila aj psov, ktorým bolo úplne jedno evidentne, či si s nim na smetisku, alebo v lese a to bolo také smutné pre mňa.
A dúfam, že aspoň tú farbiarsku prácu budeme vedieť z poľovníckej kyno, ale keď ju už teraz vidím, ako sa správa napríklad pri iných psoch, tak ani práca s diviakmi nebude na zahodenie, ona to má prirodzene v sebe. Pri niektorých psoch robí tie isté pohyby a celkovo predvádza správanie jak dospelé psi v oplotku čo som videla... čo teda často znamená že sa musíme od psov spakovať preč, ono to je za chvíľu hodne otravné :heh: (ale krotiť ju nemienim, keďže viem o čo ide, však som si nekupovala psa na spoločné venče) .... je to v nich tak prirodzené jak keď bordery pasú iné psi napríklad. Fascinuje ma to.
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 590
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod Domca » Pon 12.07.2021 16:06

Tak jasnačka so štoplami je to raz hore raz dole :heh: Lajky ma zaujímajú (len v teoretickej rovine :ha: ) lebo nie sú moc rozšírené, tak ma to moc baví vás čítať :hi: Veľmi zaujímavé zvieratko to je :yes:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod Ulf » Pon 19.07.2021 19:33

Zase sme podrástli
Prílohy
DSC_0029_00001male.jpg
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 590
Bydlisko: Kalinkovo


Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod Ulf » Pia 23.07.2021 20:12

kde sa podelo to gumené šteniatko :oo:
Prílohy
001male.jpg
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 590
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod Ulf » Ned 08.08.2021 19:43

Už tu nič dlho nebolo.
Toto už nieje úplné šteniatko
Prílohy
molo.jpg
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 590
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod Ulf » Ned 08.08.2021 19:44

Ruský pes, Ruské delo :joint:
Prílohy
delo.jpg
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 590
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod Silvuch » Pon 09.08.2021 9:37

nezastavuju ta, ze borderka?
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6336
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod Ulf » Pon 09.08.2021 10:29

Iba raz bolo že či borderka. Inak vravím, moc ľudí nás už nezastavuje :lol:
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 590
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod Ulf » Str 25.08.2021 12:55

som dlho nič nedala, tak keď sa Peterke zaujímal svojho času:
4,5 mesiaca, už sa zobudila: na mačky jak drak, keď cíti raticovú tak sa ježí, keď medveďa tak sa schová (zatiaľ, resp. len asi preto, že jej nepasol chrtí humbuk k tomu) . Včera za silného šera identifikovala plávajúceho bobra v Dunaji, potom sa zháčila, odbehla pod hrádzu, v niečom sa veľmi dôkladne vyváľala a zase bežala pozorovať bobry. Potom sme zistili, že celá smrdí ako bobor :oo: Už evidentne začína používať nos a skutočne čuchať, doteraz nebola schopná stopovať ani špekáčik (to som sa dosť zľakla, ale už je dobre). V lese je jak opica (včera sa pokúšala liepať za mnou na kazateľnicu), vie si vyhľadať najoptimálnejšiu trasu na prekonanie prekážok a tak povediac vie jak s tým vyhúpať.
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 590
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod Ulf » Str 01.09.2021 11:02

keď lajkpe prší na šišku... tak nevadí :ha:
Prílohy
P1070457male.jpg
P1070457male.jpg (268.41 KiB) Zobrazené 2022 krát
P1070450male.jpg
P1070450male.jpg (167.5 KiB) Zobrazené 2022 krát
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 590
Bydlisko: Kalinkovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI