Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod Ulf » Str 29.09.2021 7:09

ďalší zárez do drievka. 5,5 mesiaca, děvenka sa prebrala k životu, začala ju výdatne zaujímať zver. Hurá. :smile:

A je z nej aj dobrý lodivod (viď foto) a chápe, že udica je pre mňa čosi dôležité, lebo pri rybačke zásadne sedí pri nej :hi: (raz zaberie poriadna ryba dostane infarkt :heh: )
Prílohy
20210928_175025.jpg
20210928_171534.jpg
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod straka17 » Str 29.09.2021 7:48

Ja ju žeriem
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod Ulf » Str 29.09.2021 8:25

Dík, pošlem aj kečup? :joint:

Ako ona je vo svojej podstate strašne zlatá a dobručká a neviem čo všetko. Tých "pár" múch a bzučoňov čo má v hlave si hádam vekom uloží a potom sa s ňou nebude dať žiť, lebo bude dokonalá :haha: :angel:
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod Silvuch » Str 29.09.2021 9:04

to ti takto obsedi? Kokso, tak aj ten maly australak, co hovorim, ze leniva, tak je v skutocnosti asi aktivna. :haha: nehrozi hentak lezat a sediet.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod Ulf » Str 29.09.2021 9:13

Vieš čo, ona je na to zvyknutá od malička. Keď boli ozaj horúčavy, tak sme cez deň robili len toto. Behačky boli až večer.

Teraz ak ju pred tým poriadne vychodím, vybehám, tak hej, obsedí, včera dokonca ani nemala záujem o náhradný program ako výcvik a hračky. Ale zas nie sme dlho, max hodinu a pol, potom už je večer ozaj zima a Baboš by mi okýchal z toho. Pomaly sezóna končí.

Jo a sama začala chodiť do vody... teraz, keď je chladno :pac: (ale zas na druhej strane, nie je o taký teplotný šok vliezť do vody)
Prílohy
20210928_155500.jpg
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod Ulf » Pia 01.10.2021 7:14

sme sa fotili. 5 mesiacov a 20 dní
Prílohy
umnička 2.jpg
umnička1.jpg
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod kives » Pia 01.10.2021 13:38

a krabica od džúsu? :angel:
kočka je z nej :jop:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod Ulf » Pia 01.10.2021 13:44

Offtopic: Jáááj, furt zabudnem :plac: , ale ozaj si skúsim spomenúť :haha: , spešl pre teba
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod wer » Pia 01.10.2021 19:57

Kraaasna. :love: Tak mudro posobi, jej by som aj zozrala take tie pribehy o bajnych psikoch.. :heh: ze by ta chodila kdesi verne cakavat, zachranila pred zlodejmi a tak :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod janajka » Pia 01.10.2021 21:34

Aká je peknučka. Taká krajšia od mojej. :lol: hunata, uška pekne stoja, múdry výraz.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec


Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod Ulf » Pon 04.10.2021 7:30

Díkes, polievame, hnojíme, rastieme... :heh:
Neviem či by ma niekde čakala 9 rokov, ale pred dverami do kúpelne vraj čaká a pred zlodejom by určite chránila v prvom rade svoju drobnú existenciu.. :haha:
Ale rozprávkový pes to je určite... napríklad: keď sa jej podarilo si v rámci tešenia cez hlavu natiahnuť na krk kľúče na šnúrke, oni rachotili a ona pred nimi utekala po ulici, alebo skúšala chodiť po listoch na vodnej hladine, alebo sa nad schodami hodila na chrbát a nechala sa nohami na hor zniesť dole (bola veľmi unavená) pri čom vydávala zvuky jak veverica z doby ľadovej, alebo rozvláčila nejaké servítky z ohniska a pozahrabávala ich kade tade, alebo keď hrá futbal, alebo keď diviakovi za plotom olizovala nos... jaj, toho by sa našlo za ten krátky čas :prd: :haha: :haha:
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod Domca » Pon 04.10.2021 9:28

Ulf píše:Offtopic: Jáááj, furt zabudnem :plac: , ale ozaj si skúsim spomenúť :haha: , spešl pre teba


aj ja čakám na krabicu od džúsu :plac:

Krásne zvieratko to je fakt :jop: :hi:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod Ulf » Štv 21.10.2021 11:51

https://www.facebook.com/10000206824814 ... 5929334544
taký poklad našla. Pod heslom "najúčinnejšia metóda výcviku lajky je dohováraním", som sa jej koristi po 15 minútach dialógu zmocnila, ale aby nepovedala že som pes, tak som vrátila. :hafan:
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Rusko európska lajka/Русская Европейская Лайка

Poslaťod Ulf » Štv 21.10.2021 12:16

Doplávalo ku mne instagramom. Sem sa bude hodiť.
"Lov - to je časť kultúrneho dedičstva kočovných národov, je nerozlučná súčasť samotných ľudí. Lov s orlom a loveckými psami je priznaný ako svetové dedičstvo. Dnes nesie lov v mnohom športový charakter, utužuje a spája ľudí. Je vedcami dokázané, že vášeň pre lov sa u človeka predáva geneticky, je časť ľudskej nátury, učí byť človeka človekom. "
Prílohy
OXOTA.jpg
OXOTA.jpg (82.1 KiB) Zobrazené 3308 krát
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI