



Lenka.Buddy píše:sú to super psy..raz keď budem staršia chcem aj borderku

no budúcnosť je ďaleko,takže sa uvidí čo bude..ale budem sa snažiť aby som raz borderku mala





poslusnost a ani dogdancing ho vobec nebavi








Takze pred jeho zaobstaranim si treba poriadne rozmysliet ci sa mu bude moct venovat tolko casu aby bol spokojny..
Laura píše:Aj ja vlastnim toto uzasne plemeno uz pomaly 2 roky a nemozem si ho nechvalit. A tak ako napisala Amaguk je to predovsetkym pes pastiersky ktory potrebuje pravidelne zamestnanieTakze pred jeho zaobstaranim si treba poriadne rozmysliet ci sa mu bude moct venovat tolko casu aby bol spokojny..



