Labradorský retríver / Labrador Retriever (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Labradorský retríver / Labrador Retriever (FCI)

Poslaťod Puk » Pon 29.08.2022 11:02

Nisus píše:Ďakujem, Puk :hi:. Takéto slová potešia :smile:

My sme boli včera s Olim prvýkrát súťažiť na Working Teste v Rakúsku a teda obstáli sme nadmieru dobre. Skončili sme v Beginners triede na 4. mieste zo 40 psov so známkou Výborný (76/80 bodov) :jupi:



Sú pravdivé!!!
A gratulujem. Ešte veľa radosti dúfam spolu prežijete.
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: Labradorský retríver / Labrador Retriever (FCI)

Poslaťod kives » Pon 29.08.2022 21:14

Vyborne, gratulujem :jop:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Labradorský retríver / Labrador Retriever (FCI)

Poslaťod Nisus » Uto 13.09.2022 18:25

Ďakujeme za gratulácie!! :poklona:

A zase nás pochválim :lol: Cez víkend boli WT na Slovensku a ja som nás prihlásila až do 3 tried :pac: :heh:
V sobotu popoludní sme súťažili v triede L (Begginers) a skončili sme na peknom 5. mieste zo 14 psov s výsledkom Veľmi dobrý (67/80 bodov)! :lol:
V nedeľu ráno sme súťažili v triede M (Intermediate). Bola som trochu nervózna, keďže sme boli prvýkrát vo vyššej triede (medzi L a M je dosť veľký skok) , ale Oliver odviedol skvelú prácu (s malou pomocou odo mňa :angel: ) a vyhrali sme 1. miesto (69/80 bodov) zo 7 psov s výsledkom Veľmi dobrý a dostali sme aj Voľbu rozhodcov!! :winner:
V ten istý deň popoludní bola aj trieda S (Open). Bojovala som s myšlienkou prihlásiť Olivera do tejto triedy, pretože síce sme na túto súťaž tvrdo trénovali, no na druhej strane sme práve začali súťažiť vo Working testoch. Rozhodla som sa to poňať ako tréning a možnosť získať ďalšie skúsenosti...a Oliver predčil moje očakávania a skončili sme na 2. mieste (68/80 bodov) z 9 veľmi skúsených psíkov s výsledkom Veľmi dobrý!! :aaa: Poslednú disciplínu sme mali iba za 9 bodov z 20 (zvyšné 3 mal za 19, 20, 20) pretože sme už obaja boli veľmi unavení a tak nás môj handling stál prvé miesto. Ale vôbec neľutujem, úžasná skúsenosť pre oboch a pre mňa je Oliver víťaz už len tým, že dal 3 triedy za 1 víkend s výbornými bodmi :poklona:
Je paradoxné, že v najťažšej kategórii sa nám darilo najlepšie, no kategória L mi ukázala, že máme medzery v koncentrácii, keď sa strieľa a zároveň hodí dummy na blízko (vyzeralo to tak, že v ten deň naša práca pri nohe išla na dovolenku :ach: ). Tak aspoň vieme, na čom máme pracovať a môžeme spoločne pokračovať v našej ceste! :hi:

20220913_191851.jpg


Tie jeho svaly :hi: :hi:
20220913_191903.jpg


20220913_191915.jpg


20220913_191926.jpg
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Labradorský retríver / Labrador Retriever (FCI)

Poslaťod straka17 » Uto 13.09.2022 18:27

Gratulujem :jupi: :winner:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Labradorský retríver / Labrador Retriever (FCI)

Poslaťod MisheliQ » Uto 13.09.2022 18:51

Tssss gratulujem :aplause: :klobuk: Ste ini makaci
Inak ty na Olivera hovoris anglicky?
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Labradorský retríver / Labrador Retriever (FCI)

Poslaťod Nisus » Uto 13.09.2022 20:14

Bilingválne :lol: Keď trénujeme, tak anglicky a keď sa len tak šuchceme životom, tak slovensky :smile:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Labradorský retríver / Labrador Retriever (FCI)

Poslaťod elfinka » Uto 13.09.2022 20:23

Wow, gratulujem! Toľko mať naložené ostrej akcie za jeden víkend, to musí mať energie jak malá jadrová elektráreň že to tak krásne zvládol :jop:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Labradorský retríver / Labrador Retriever (FCI)

Poslaťod Puk » Str 14.09.2022 6:14

Nisus píše:Bilingválne :lol: Keď trénujeme, tak anglicky a keď sa len tak šuchceme životom, tak slovensky :smile:


Paráda! WT o niečom svedčia... :jop: A nešúchaj sa životom, v rozumnej miere voľ "anglickú verziu" :heh: Je mladý, treba mu rozumne nakladať a neskôr pozbierate ovocie! Držím palce!
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: Labradorský retríver / Labrador Retriever (FCI)

Poslaťod Puk » Str 14.09.2022 6:16

...a zabudol som - zdá sa mi v ešte lepšej kondičke, ako minule! :yes:
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Predchádzajúci

Späť na Plemená psov FCI