Hovawart (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod ivanpa » Štv 08.10.2020 9:10

Gratuluejem p. Katke Houškovej zo sučkou hovawarta Drákulka Katčina smečka k jej viťazstvu na
Prílohy
Výsledková listina VS IGP-FH CACT - ZKO Defurovy Lažany.jpg
ivanpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 595

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod Šmolinka » Štv 29.10.2020 9:23

Ahojte,
po veľmi dlhej dobe ....keďze som stratila kontakt s HWčkármi, rada by som získala info, ktoré chovateľské stanice by ste mi odporučili so zameraním na pracovné HW-čko. Hľadám pre kamaráta :lol: . Ja už som totálne mimo tejto sféry, aj keď na HW dopustiť nedám.... Nejako som to na stránke slovenského HW nenašla..možno som sa zle zorientovala. Dík za každé info.
Naposledy upravil Šmolinka dňa Štv 29.10.2020 12:04, celkovo upravené 1
Je tvoj priateľ, tvoj partner, tvoj obranca, tvoj pes. Ty si jeho život, jeho láska, jeho vodca.Bude tvoj verne a úprimne až do posledného dychu.Dlhuješ mu byť hoden tohoto zbožňovania.
Neznámy autor
Šmolinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 339
Bydlisko: Malacky

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod elfinka » Štv 29.10.2020 11:51

Keď pracovného, tak by som nepozerala inde než Katcina Smecka a Villa Rivvis. Ale záleží ako skoro ho chce. Alebo po Leroyovi v. d. Hofreite keď sa vyskytne vrh s nejakou pracujucou fenou.
Alebo Nemecko, ale tam býva problém ich ukecat aby predali šteňa do krajiny mnoziarni.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod Šmolinka » Štv 29.10.2020 12:00

Elfinka ďakujem za typ :smile:
Je tvoj priateľ, tvoj partner, tvoj obranca, tvoj pes. Ty si jeho život, jeho láska, jeho vodca.Bude tvoj verne a úprimne až do posledného dychu.Dlhuješ mu byť hoden tohoto zbožňovania.
Neznámy autor
Šmolinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 339
Bydlisko: Malacky

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod Elis » Štv 29.10.2020 12:01

Rajenu bude Terka ted kryt :angel:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod elfinka » Štv 29.10.2020 14:20

Jo na tú som zabudla, echt pracovná fena, Ranja v. d. Jagsthohe. Akurát tam neviem či zas nebude vrh na chovatelku? A boli by sme zas pri probléme 1, že Nemci moc nechcú šteňatá ku nám púšťať :lol:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod Elis » Štv 29.10.2020 16:28

Pod ceskym klubem to bude
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod Šmolinka » Pia 30.10.2020 7:09

Ja viem že s nemcami to bol vždy problém. Ale ak chcete psa z Nemecka a pre HW na SK/CZ niečo urobiť, treba skúšať. Ja som mala Gasa ( Gatsby Devil´s breed) z Nemecka, oslovila som chovateľku, ktorá mala pracovný chov...nehovorím, že to bolo jednoduché...aj do Nemecka som nakoniec išla s tým, že môžem odísť bez šteňata - chovateľka sa rozhodla na mieste. Ale dostala som ho :yes: :lol: :yes: A pri tom som nemala žiadne skúsenosti a výsledky ohľadne športovej kynológie.
Ale o tom, čo sa bavíte..napísané na chovateľku?..už nie som v obraze, čo sa tu deje... iba som chcela povedať, že ak máte chuť pracovať, ozajstné odhodlanie, lásku k tým psom a nie ste množiteľ ...určite to treba skúšať :yes:
Naposledy upravil Šmolinka dňa Pia 30.10.2020 9:44, celkovo upravené 1
Je tvoj priateľ, tvoj partner, tvoj obranca, tvoj pes. Ty si jeho život, jeho láska, jeho vodca.Bude tvoj verne a úprimne až do posledného dychu.Dlhuješ mu byť hoden tohoto zbožňovania.
Neznámy autor
Šmolinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 339
Bydlisko: Malacky

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod Elis » Pia 30.10.2020 9:03

Šmolinka píše:Ale o tom, čo sa bavíte..napísané na chovateľku?..už nie som v obraze, čo sa tu deje..


zadne zahady :no:
prvni vrh te nemecke feny byl odchovan v nemecku na chovatele, tento vrh uz bude odchovan v CR na majitelku.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod elfinka » Str 13.01.2021 8:16

Nech už mi ten malý pes dá konečne pokoj, zavriem sa radšej do klietky :aaa:
Prílohy
20210113_081444.jpg
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod elfinka » Pon 19.02.2024 8:24

Kapitán (bez)zúbok sa už má lepšie. Akurát ma tu tlamu tak pozašívanú, že sa mu pri vycenení ďasien alebo zívnutí (asi) trochu natrhne nejaký steh a začne krvácať :ach:
Prílohy
IMG_2972.jpeg
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod Bad » Pon 19.02.2024 18:13

přeji úspěšné a rychlé hojení :ahoj:
koukám, že je krásně černý jako uhel, šedin minimálně
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Predchádzajúci

Späť na Plemená psov FCI