na DUO ste boli v Brne? my sme boli kuk v sobotu videla som tam nejake dva chlpate Holandany
tak som si hned na teba spomenula
tak som si hned na teba spomenula
Ja som bola v nedeľu, striedame sa aby s bratom nešli proti sebe
Kto uhádne kde, je dobrý
