Rozprávanie

Konkrétne triky a ich nácvik

Re: Rozprávanie

Poslaťod Hanka 1 » Pon 31.01.2011 16:59

Oni přece normálně mluví, co je na tom divného? Jen po psím.
Hanka 1
Šampión
 
Príspevky: 2991

Re: Rozprávanie

Poslaťod Bellss » Pon 31.01.2011 17:34

AlicaGGG píše:
psy normálne nikdy nebudú rozprávať

no este to tak :pac: to uz by bol vazne vrchol


no ale niekedy by som chcela rozumieť psej reči aby som pochopila lepšie myslenie svojho spíka.. :yes:


Hanka 1 píše:Oni přece normálně mluví, co je na tom divného? Jen po psím.

nevraví, že je divné, že ako hovoria po svojom, len myslím, že nedokážu povedať ahoj alebo mňam.. sú to veľmi podobne znejúce zvuky..
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Rozprávanie

Poslaťod Sherid » Pon 31.01.2011 20:54

Podľa mňa máme psov aj preto tak radi, lebo sú ticho resp. im nerozumieme....
Potiaž je v tom, že psi sa vždy chovajú ako psi, ale ľudia sa nechovajú vždy ako ľudia.
Sherid
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 177
Bydlisko: Bratislava

Re: Rozprávanie

Poslaťod lusy » Pon 31.01.2011 22:15

Hanka 1 píše:Oni přece normálně mluví, co je na tom divného? Jen po psím.

:pac:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Rozprávanie

Poslaťod Tchor » Uto 01.02.2011 6:20

Bellss píše:[... že nedokážu povedať ahoj alebo mňam.. sú to veľmi podobne znejúce zvuky...


Ale tohle rict dokazou bez problemu jen ty zvuky u toho vydavat nemusi.Oni umi ric vse co pro komunikaci ve skupine potrebuji - jen vetsina lidi jim moc nerozumi - prijde mi ze lide by se meli, misto zpochybnovani schopnosti komunikace, radeji tu komunikaci ucit - je mnohem rozsahlejsi nez se zda. Pak by se nestavalo ze se pes tresta za promin nebo dekuji.
Tchor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1644
Bydlisko: Svinarov ( u Slanyho) - Stredocesky kraj

Re: Rozprávanie

Poslaťod Silvuch » Uto 01.02.2011 8:01

ci pána. este to tak! naučiť psa rozprávat !! :) aby mi papuloval do varenia ! :D


hankaaaaaaaaa a tchooooooooor, v tejto teme ide o nieco ine ako komunikacia zvierat, preco v kazdej teme musi byt rozsiate semeno zla na vascinu ludi? Hádam nechcete povedat, ze hentie psy hovoriace i lov yúuu chcu povedat" milujeme vás! neviem či bývate na marse, ale tu u nás v bratislave, ludia, co so psami ziju, hoc aj nemaju ziadne skusenosti, svojim psom rozumeju slusne. ucia sa spolu. skor im psi prerastaju cez hlavu ako naopak..

viem ze to sem nepatri, ale stoji za pozretie k napodobnovaniu zvukov
http://www.youtube.com/watch?v=VjE0Kdfos4Y
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Rozprávanie

Poslaťod zuzka:) » Uto 01.02.2011 9:09

Offtopic: deny, ked ma ráno budí, tak sa pri tom naťahuje a hlasno zíva a dnes by som odprisahala, že povedal mama :heh:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Rozprávanie

Poslaťod lusy » Uto 01.02.2011 10:34

Tchor píše:
Bellss píše:[... že nedokážu povedať ahoj alebo mňam.. sú to veľmi podobne znejúce zvuky...


Ale tohle rict dokazou bez problemu jen ty zvuky u toho vydavat nemusi..

tchor asi dobre necitas. tu sa pise prave o tych zvukoch. :ach:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Rozprávanie

Poslaťod meridia » Uto 01.02.2011 11:34

Offtopic: Prokristapána,tak jsem nakoukla :haha: a nelituju :haha: ..co se divíte? Jsou místa kde jistě psi mluví lidskou řečí,úplně normálně :joint: ...panebože to je už na léčbu tohle :haha:
meridia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031

Re: Rozprávanie

Poslaťod Tchor » Uto 01.02.2011 12:15

meridia píše:Offtopic: Prokristapána,tak jsem nakoukla :haha: a nelituju :haha: ..co se divíte? Jsou místa kde jistě psi mluví lidskou řečí,úplně normálně :joint: ...panebože to je už na léčbu tohle :haha:

Offtopic: Ja bych to otocil - jsou mista kde nekteri lide dokazou castecne mluvit psi reci
Tchor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1644
Bydlisko: Svinarov ( u Slanyho) - Stredocesky kraj

Re: Rozprávanie

Poslaťod meridia » Uto 01.02.2011 12:23

Offtopic: hele víš co? myslím,že jste s hankou o vánocích koukali na Nekonečný příběh a nedocvaklo vám,že je to jen filmová pohádka :haha: .Neztrapnuj se stále dokola obhajobou hanky,řeč byla o normální mluvené formě řeči..slova,věty,souvětí a tak :haha:,tahle tvoje agitka je naprosto mimo mísu,to chápe každý krom vás dvou.Psi nemluví lidskou řečí,fakt ne :haha: .Ano,mluví tou svou,to tu ale jednak nikdo nepopírá a dvanak o tom se tu debata nevedla :joint:
P.S. ovšem jedině že by hančiny psi mluvili..umí vlastně všechno jak se tu můžem dočíst :haha: ,mohli by třeba dabovat nějaké filmy nebo tak.. :haha: Panebože to je neuvěřitelná debata zas :haha:
meridia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031

Re: Rozprávanie

Poslaťod Tchor » Uto 01.02.2011 12:40

Nezlob se ale tohle nema s Hankou nic spolecnyho i z mejch pozorovani vyplyva ze psi spolu, ale i vuci cloveku, pouzivaji velmi rosahlou skalu komunikace - jen mne osobne mrzi ze toho dokazu prelozit jen nepatrnej zlomek. Jsou tam zadosti, podekovani, omluvy, vyjadreni nalady, vyzvy i domluva pri koordinaci spolecne prace.

Zkus si nekdy sednout a sleduj sehranou smecku pri tom kdyz spolecne neco delaji - pokud se oprostis od predsudku a zastaralejch teorii o ciste vertikalnim cleneni smecky - tu komunikaci tam uvidis sama.
Tchor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1644
Bydlisko: Svinarov ( u Slanyho) - Stredocesky kraj

Re: Rozprávanie

Poslaťod Silvuch » Uto 01.02.2011 12:51

meridia, ty vies, ze mas doma psa? si si tým naprosto istá?
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Rozprávanie

Poslaťod meridia » Uto 01.02.2011 12:59

tchoř
Bože to opravdu nechápeš,že mluvíš o něčem jiném???To co ty píšeš přece vím (a nejen já,ale hádám,že všichni tady) a taky to nezpochybnuju!! Pokud ano,cituj mi kde!Všechna zvířata spolu "mluví",na tom neni nic převratného ani divného,některá dokonce způsobem,který patrně nikdy neodhalíme a už vůbec nenapodobíme...zrovna třeba u hmyzu to asi nepůjde :no:
Nemám předsudky ani zastaralé teorie,nemám vlastně žádné teorie,jelikož šedá je teorie a zelený strom života :no: ,naopak mě vždycky "vědecké závěry" neskutečně vytáčely,protože tam nebylo nic o emocích,o citu,o schopnosti milovat,nenávidět,být zoufalý,radovat se..protože jsem si vždy myslela,že toho zvířata jsou taky schopná.Dokonce jsem ani moc nevěřila,že pes vidí pouze černobíle..a nevěřim ani ted. :jazyk: Ale v momentě kdy si někdo plete toto s lidskou řečí tak to se fakt neudržim :joint:
Naposledy upravil meridia dňa Uto 01.02.2011 13:01, celkovo upravené 1
meridia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031

Re: Rozprávanie

Poslaťod meridia » Uto 01.02.2011 12:59

Silvuch píše:meridia, ty vies, ze mas doma psa? si si tým naprosto istá?

Rozhodně si nejsem jistá už vůbec ničim :joint:
meridia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031

PredchádzajúciĎalší

Späť na Triky