Povel mrtva

Konkrétne triky a ich nácvik

Povel mrtva

Poslaťod Tajuska2030 » Sob 08.01.2011 14:28

ahoj :smile: ospravedlnujem sa ak som zalozila temu ktorá tu už je ale dala som si hladat a a povel mrtva a nikde mi to nenašlo.Ak to tu je strašne ma to mrzí.Ako ste to učili vašich psikov?Dakujem :smile:
Tajuska2030
Nováčik
 
Príspevky: 30

Re: Povel mrtva

Poslaťod bubka » Sob 08.01.2011 14:58

my sme sa to naucili velmi rychlo tymto sposobom: dala som Kiru lahnut a sama som ju jemne potlacila, kym sa nezvalila nabok. Akonahle to urobila, pridala som povel mrtva hned som ju odmenila :smile: potom som zacala predlzovat interval, aby tak ostala lezat, az kym jej nepovolim vstat a potom dostala az odmenu :yes:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: Povel mrtva

Poslaťod Tajuska2030 » Sob 08.01.2011 15:14

dakujem pekne :smile: hned to vyskušam :jop:
Tajuska2030
Nováčik
 
Príspevky: 30

Re: Povel mrtva

Poslaťod bubka » Sob 08.01.2011 15:23

Tajuska, snad vam to pojde, daj vediet potom ;)

mne sa neskutocne paci tento trik "mrtvy pes" :lol: zaujimalo by ma, ako take nieco naucit (asi len mensie plemena :D)
http://www.youtube.com/watch?v=DalB-CvO ... re=channel
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: Povel mrtva

Poslaťod ??Maria?? » Sob 08.01.2011 16:52

bubka: to je úplne super :jop: Niaky postup na učenie? :lol:
Obrázok
??Maria??
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 878
Bydlisko: Bratislava- DNV

Re: Povel mrtva

Poslaťod DeNnY » Sob 08.01.2011 17:13

Tajuska: môj Denny nieje veľmi nadšený keď s ním ručne manipulujem tak ja som ho dala ľahnúť a ťahala som mu piškótu tak aby sa za ňou obzrel doboku a až na chrbát a potom sa sám zvalil odmenila som ho a potom som už dávala aj povel len ja nemám mŕtvolku len ľahnutie na bok ale úplne na chrbát aby mal všetky štyri vo vzduchu ale keď chceš len na bok proste prestaneš ťahať piškótu ďalej a odmeníš ho hneď.

A tá mŕtvolka na videu bola úžasná :heh: . Beagle ako beagle pokúsime sa to naučiť a patrične to aJ ZDOKUMENTUJEME..
DeNnY
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 798
Bydlisko: Lučenec

Re: Povel mrtva

Poslaťod Tajuska2030 » Sob 08.01.2011 19:52

dakujem vam dnes smeto aj skúšali len sa náš pes strášne bojí ked prší a dnes teda riadne lialo.Tak sa veľmi nesústredila .To video je fakt super :lol: dakujem pekne.Majte sa a jasne ozvem sa fakt ste super :yes:
Tajuska2030
Nováčik
 
Príspevky: 30

Re: Povel mrtva

Poslaťod tera » Sob 08.01.2011 20:57

bubka píše:Tajuska, snad vam to pojde, daj vediet potom ;)

mne sa neskutocne paci tento trik "mrtvy pes" :lol: zaujimalo by ma, ako take nieco naucit (asi len mensie plemena :D)
http://www.youtube.com/watch?v=DalB-CvO ... re=channel

ja som to naučila aj 7-ročnú vlčiačku :ahoj: síce to bola pomalá "smrť" ale bola :heh:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Povel mrtva

Poslaťod bubka » Sob 08.01.2011 21:06

tera a ako si ju to ucila? na rukach asi pritom nebola, ci? :lol: (ja tu moju kozu na ruky nedostanem - lebo ju ani nedvihnem a ona sa aj tak meta ako blazon :D) Ale inak by ma naozaj zaujimal ten sposob, ako psovi vysvetlit, co od neho chcem pri tomto cviku.
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: Povel mrtva

Poslaťod tera » Sob 08.01.2011 21:08

no ona bola taká flegmoška, takže som jej dala ľahni (bola vycvičená), zobrala piškótku a prevalila nabok, poškrabkala, dala piškótku...neskôr som už len ukazovala z ľahu, potom zo sedu :no:
(ako na ruky? nechápem :nwm:)
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Povel mrtva

Poslaťod bubka » Sob 08.01.2011 21:10

jaaaj, tera ja som myslela ze to hovoris na to video, ked si citovala akurat ten prispevok :lol:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: Povel mrtva

Poslaťod Akami » Sob 08.01.2011 21:38

s pomocou klikeru to nasa krpata pochopila asi za 5 minut... Teda klasicky mrtva si, nie to na rukach :smile:
Akami
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1464
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Povel mrtva

Poslaťod Lucka&Ronny » Sob 08.01.2011 23:06

Ja som ho to učila tak : že som ho dala lahnut a tahala pamlsok do boku.A teda "zdochol" .Pochopil to na druhý krát.Ale len keĎ je predomňou. Keď chcem do našej "zostavy" (pozostáva s 6 cvikov :heh: :hi: )že urobi mrtvolkuzanmou,alebo vedľa tak kuká jak puk. Vždy dojde predomňa.....Blááázonko :pusa:
Lucka&Ronny
Hafan
 
Príspevky: 507
Bydlisko: ďura

Re: Povel mrtva

Poslaťod tera » Ned 09.01.2011 10:04

bubka píše:jaaaj, tera ja som myslela ze to hovoris na to video, ked si citovala akurat ten prispevok :lol:

ja som si to video nevšimla :hi:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Povel mrtva

Poslaťod Tajuska2030 » Pon 10.01.2011 18:24

Dakujem pekne za rady nu ide to pekne :hi: tak sme vseci tak radi že zasa sa niečo nové naučila :aplause: .Je to všetko podla vaších rad dakujem ahojte :ahoj:
Tajuska2030
Nováčik
 
Príspevky: 30

Ďalší

Späť na Triky