Crufts 2012

Tréningy a akcie týkajúce sa dogdancingu

Re: Crufts 2012

Poslaťod Lucy » Pon 12.03.2012 0:11

Offtopic: agility zvladam sledovat hodne dlho, deformacia po rokoch stravenych na pretekoch,kde sa na nic ine kukat ani nedalo :lol: frisbee ma bavi, ked nic ine byva tam dobra hudba :heh: obedience je pre mna zhmotnenie nudy a nezazivnosti a flyball ide pomimo mna....takze minimalne v top 3 DD stale ostava :jazyk: co inac vysvetluje shitnost mojich zostav, kedze su take o nicom nezvladam ich ani trenovat, lebo kukat na to tie dve-tri minuty :joint:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Crufts 2012

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 12.03.2012 0:54

toto ste videli, tam šlo o čo? teda chvíľami som mala pocit, že to aj ja s mojou mladšou fenkou lepšie beháme, teda hlavne ja a to už je čo povedať. :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=JFObsrhc ... KJeoe7A%3D
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Crufts 2012

Poslaťod hruska » Pon 12.03.2012 8:26

Offtopic: ja si kuknem radsej sto youtube videi s trikmi zostrihanymi tak, aby to bolo dynamicke, ale este v zivote som nevidela celu DD zostavu. Viem, ze je za DD kopec prace, ale mozno tym, ze tanec ani "tanec" ma nezaujimaju ani v najmensom neviem zostavy ocenit. Kazdopadne klobuk dole pred vsetkymi, co to so psom dokazu, my vieme akurat slalom :lol:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Crufts 2012

Poslaťod Saarly » Pon 12.03.2012 8:43

No ja som si to konecne pozrela, mne sa najviac pacilo Cesko, to bolo uzasne, a potom Skotsko. A este mi bolo sympaticke aj Norsko :hi: aj ked ta hudba bola asi prilis rychla, ale kebyze idem zostavovat choreo, tiez si vyberiem nieco dynamicke, aj ked mam pomalsieho psa, mne je to fest sympaticke :lol: A ta helma pri Francuzovi bola efektna, zakrylo mu to tvar a vyzeralo to ako keby nedaval ziadne povely :lol:
Properly trained, a man can be dog's best friend.
Saarly
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 268
Bydlisko: Karlova Ves, Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Tréningy a akcie