Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Tréningy a akcie týkajúce sa dogdancingu

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod Sim » Sob 28.01.2012 17:59

a ako skončili ostatní?
Lulu, podľa mňa, hlavné je, že ty si spokojná s tanečkom! :jop:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod tera » Sob 28.01.2012 18:00

veľmi pekne ďakujeme za súťaž :smile: som úplne že happy, čakal som 4. miesto za to zapozeranie :ach: a nakoniec 2.
a ja sa tak teším :aaa: :aaa: ja sa tak teším z toho pohára a kokardy :dancing:
ostatným gratulujeme, akcia nemala chybu (až na konflikt môjho psa o pískaciu hračku :ach: )

Obrázok
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod Sim » Sob 28.01.2012 18:03

Gratulujem :jop: nejaké videjko bude? :jazyk:
a zvyšok? šak povedzteeee :smile:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod tera » Sob 28.01.2012 19:06

nebola som do konca, ale DD in the city som nezachytila :nwm:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod Monika & Parsonky » Sob 28.01.2012 20:07

ako sa umiestnili baby od nás?
Katka mi len napísala, že Ter bola prvá. Ala nevieš ako dopadla?
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod Catqa » Sob 28.01.2012 21:19

Ala zlozila skusku Freestyle na Vybornu, napriek tomu starsne stresu, za ktory by si zasluzila kopanec do zadku :lol:

My sme zlozili skusku MD1 a DwD1, obe na vyborne. Dokoncili sme tym teda jednotkoveho Mastera, z coho sa strasne tesim, uplne velmi :smile:
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod Sabča » Sob 28.01.2012 21:25

:heh:

My sme si zlozili DwD2 na Vyborne, cim sme si dokoncili 2jkoveho Mastera, z coho sa, prirodzene, tiez tesim :lol: . V HtM3 sa nam nedarilo, bol z toho disk.

V skladani skusok a plneni podmienok pre ziskanie titulov sa dnes darilo Viki s Classy, ktora sa ale urcite rada pochvali sama :smile: .

Priestory na DD boli skvele, priestorne, velmi chvalim. Lepsie som si naozaj nemohla zelat pre nas. Jedinou nevyhodou pre Avaska bol tamojsi koberec, ktory bol uplne, ale ze uplne divny :nwm: .

Offtopic: Kata hybaj na skype, cem videjo :lol:
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod Fly Bubble » Sob 28.01.2012 22:37

VSETKY ste boli uzasne :no: :aaa:
Fly Bubble
Hafan
 
Príspevky: 632
Bydlisko: Slovensko

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod stellka » Ned 29.01.2012 0:19

Offtopic: Kata hybaj na skype, cem videjo :lol:[/quote]
Offtopic: Hahaaaa Kata :heh:
Ešte raz všetkým gratulujem!
stellka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 128
Bydlisko: Nitra

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod kelpie-AG » Ned 29.01.2012 1:37

Tak my mame za dnes dva disky... :pac:

priestory boli ideálne, najviac sa mi páčilo, že neboli v rusnej spodnej časti a napriek množstvu ľudí tam bol klud ( ktorý -ako inak- rusil len vrieskajuci kelpiak :hi: )

gratulujem všetkým k zlozenym skuskam, k súťaži a sem s fotkami a videom :heh: :aplause:
...však sa naňho pozri... s kľudom a dobrou náladou a uvidíš, že je to taká istá kelpina ako si ty

http://www.working-kelpie.estranky.cz

nase fotky http://kelpiak.rajce.idnes.cz/
kelpie-AG
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 95
Bydlisko: BA-Dúbravka

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod esster » Ned 29.01.2012 8:17

aj ja gratulujem boli ste super :aplause:
skoda ze som nepockala az na výsledky inak by som vam mohla vsetkym potriasť rukou :lol:
Offtopic: sabča máš nenormálne krásneho a sikovného psa, ste super tím :yes:
Boh nám dal v podobe psa skutočného priateľa, lebo vedel, že jemu rovného medzi ľuďmi nenájdeme.
esster
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416
Bydlisko: NM

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod Sabča » Ned 29.01.2012 8:48

Oooo, ze dakujeme :hi:
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod tera » Ned 29.01.2012 9:13

ten koberec bol faakt strašne divný, šmyklavý :nwm: :lol:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod Wickyy & Classy » Ned 29.01.2012 10:52

Sabča píše:V skladani skusok a plneni podmienok pre ziskanie titulov sa dnes darilo Viki s Classy, ktora sa ale urcite rada pochvali sama :smile: .

Úspešne ako pre koho...ja som bola dosť sklamaná, pretože pes mi pri skúškach takto vystrájať nezvykne a už môžem povedať, že aj nezvykol, lebo už nemáme aké skúšky skladať.
Skrátka, ak Kizy neštekala, tak mrnčala a tí, čo tam boli a videli nás, na ich mieste by som sa chytala za hlavu a neverila tomu, ako je možné, že sme preliezli. Skúšky sme dali na posačujúce body a tým, že sme skladali posledné dve skúšky MD3 a DwD3 je Kizy od včerajška nositeľkou MoD A a D. Takže za splnenie všetkých 4 skúšok z tretej úrovne má k tomu ešte MoD 3. Čím naviac (za splnenie všetkých dvanástich skúšok) získala titul Champion on Dogdancing! Bolo to o chlp, lebo nám tiež hrozil disk, ale ukázalo sa, že to bol planý poplach :ha: .

No a ten koberec bol teda riane zrádny. Som tŕpla pri ďalekom obiehaní, aby nám to uznali :oo:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod vavrena » Ned 29.01.2012 11:32

Uf, podarilo sa mi neskoro večer dojsť domov a ráno sa zobudiť trošku zachrípnutá :lol: . Popri mikrofóne som sa zabávala aj s foťákom a listinami, takže prihodím aj fotky aj výsledky. Psy mám neskutočne unavené, piatkovú noc pred súťažou sme takmer nespali, ráno skladali nejaké skúšky a zvyšok dňa na mňa dávali samozrejme pozor, aby chodili všade so mnou ako tiene. Ale k veci :lol:
Ďakujem všetkým účastníkom, spravili ste tento deň zmysluplným a príjemným :jop: , videli sme fakt pekné výkony, a v triede začiatočníkov mňa osobne veľmi prekvapili nápady súťažiacich, všetci mali kostým, tému, a aj origoš nápady :yes: . V triede pokročilých to až tak neprekvapilo, tam už sme zvyknutí, už sme si len užívali choreošky :lol: .
Čo mne osobne bolo veľmi ľúto a aj trošku skomplikovalo priebeh súťaže, bolo množstvo odhlásených ľudí priamo v deň súťaže! Z pôvodne 12 prihlásených štartovalo len 8. :ua:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tréningy a akcie