Bratislava

Tréningy a akcie týkajúce sa dogdancingu

Re: Bratislava

Poslaťod Mage » Štv 22.09.2011 15:51

presne ako Vavrena pise. aj keby ste sa v KE mali zo zaciatku stretavat napr len 2-3. mozete si navzajom vela pomoct.
len sa treba rozhybat. zaciatky su vzdy obtiazne :smile: ale treba vydrzat a vysledky sa ukazu :smile:

web prave prebieha rekonstrukciou (planujem novy design stihnut nahodit do dogfestu ale psss :no: ) a tak sa bude dat lahko oznamit na nasom webe cas a miesto treningu/treningov.
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1316
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Bratislava

Poslaťod Sonča & Baffy » Štv 22.09.2011 16:04

Klub je super, musím pochváliť, newsletteru som sa potešila. :aplause:
To máš pravdu.. Taák.. žeby sa Košičania spojili?
Sonča & Baffy
Junior
 
Príspevky: 283

Re: Bratislava

Poslaťod Bavlnka » Štv 22.09.2011 20:23

Jasné, snad dáme niečo dokopy, no zatiaľ sme tu tusim iba ja a Sonča, obe ideme na dogfest uvidime, radi pokecame aj s vami co uz treningy organizujete, ze co a ako a ak bude zaujem zrealizujeme konecne aj u nas nieco.
:yes:
Ďakujem vám za modlitby o uzdravenie mojej milovanej sestričky!

http://zenobiaslittlesun.webnode.sk/
Bavlnka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Bydlisko: Košice

Re: Bratislava

Poslaťod Mage » Štv 22.09.2011 20:43

bavlnka nezabudaj na Bubku :smile: jej a Chesterovi a Kire to naramne ide :smile:
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1316
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Bratislava

Poslaťod Sim » Štv 22.09.2011 20:49

nie som síce z Ke, ale rada sem-tam pricestujem :no:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Bratislava

Poslaťod Sonča & Baffy » Pia 23.09.2011 5:32

Oukej, navrhujem aby niekto založil tému "Košice".. snáď sa raz niečo podarí. :)
Sonča & Baffy
Junior
 
Príspevky: 283

Re: Bratislava

Poslaťod Rehssi » Pia 23.09.2011 16:04

Cathie píše:Tak co, ma este niekto pred DogFestom zaujem o trening? Ja osobne by som veeeelmi prijala nejaky rusnejsi trening, tzn niekde v meste alebo na inom rusnejsom mieste, kde si odskusame aj pozornost :smile: Ale moze byt aj ine, zalezi od vasich predstav :lol:


Aj ja sa rada stretnem. Zase mam jednu otazku :lol: Aj rusnejsie prostredie ja fantasticke, Lotynka ani Joffko nemaju najmensi problem, zato mne sa trening pred ludmi zide :heh:
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava

Poslaťod Bavlnka » Pia 23.09.2011 21:24

Mage píše:bavlnka nezabudaj na Bubku :smile: jej a Chesterovi a Kire to naramne ide :smile:


jasne...prepacte aj Bubk a nielen Bubka urcite sa najdu dalsi ludkovia... tesim sa na vas :jop:
Ďakujem vám za modlitby o uzdravenie mojej milovanej sestričky!

http://zenobiaslittlesun.webnode.sk/
Bavlnka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Bydlisko: Košice

Re: Bratislava

Poslaťod Bavlnka » Ned 25.09.2011 20:58

Hmm... ahojte kocky, nuz tak sme dnes boli vystupovat v Michalovciach... ze taka skuska pred Dogfestom... prvy tanec celkom v pohode vsetci tlieskalli ja som opat viacero prvkov zabudla... (vela ludi riadne trema...) no a potom nás o 3 hodiny neskor len tak narychlo poprosili ci by sme este nezatancovali tak som suhlasila, reku dame tam este to co som zabudla... no to som si len ja myslela....elinka to videla uplne inak... zacali sme no a po cca 5 prvkoch...odrazu nieco zblblo v reproduktore nieco poriadne zaprastalo hudba sa na chvilu zasekla a ona sa zahladela do publika a zacala stekat hlasom bernardína.... darmo som ju chcela uputat... vobec nic akoby som tam nebola... no a v publiku sa vsetci naramne bavili na tom ako ma pes nepocuva... a na tom aky ma hlas... na zaver som chcela dat aspon cvik so satkou lenze bola prilis lahka a tak sa mi to nepodarilo hoci doma to slo ako po masle no proste... prve vystupenie v pohode, druhe mierne povedane trapas... ale kupodivu sme zozali este vacsi potlesk...no skratka ludia sa bavili na tom :haha:
tak je v kutiku duse stale dufam, ze na Dogfeste zvládneme aspon nieco z toho co máme v pláne....
Ďakujem vám za modlitby o uzdravenie mojej milovanej sestričky!

http://zenobiaslittlesun.webnode.sk/
Bavlnka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Bydlisko: Košice

Re: Bratislava

Poslaťod Cathie » Pon 26.09.2011 9:00

Bavlnka toto je aj moj problem, poradim jedine - v tej chvili sa viac sustred na to, aby si psa co najskor z toho dostala, nez na to, aby si spravila cviky.. Mne sa toto stalo na prvom vystupeni pri hlasnom a sibnutom repraku a naposledy v Bernolakove sa mi fenka zlakla tiez, ked nieco zapraskalo v repraku kusok od nej. Snazim sa okamzite zastavovat a nechat si hudbu pustit znovu, ak je napr nahlas.. a pokial sa da, cvicit dalej od reprakov. A mat po ruke pamlsky, hracky, aby som psa ukecala na spolupracu, ak je to potrebne :smile:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Bratislava

Poslaťod Faya » Uto 27.09.2011 18:12

Ahoj. Asi budem mať trápnu otázku, ale aj tak. :heh: Kedy je ďalší tréning? Keby bol vo Vrakúnskom lesíku, tak som za všetkými 10mi, a fenka ani jednou :ha: Viem sa dostaviť relatívne aj cez týždeň (utorok, štvrtok, piatok a víkend) cez týždeň sa viem do Vrankúnskeho lesíka dostaviť tak cca na 4 a cez víkend by nemal byť problém ani ráno .... :aaa:
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan

Obrázok

Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava

Poslaťod vavrena » Str 17.10.2012 19:43

Tréning v Sade Janka Kráľa v sobotu o 16:00! Kto by chcel prísť? Keď sa vám nechce trénovať, dojdite skrátka pokecať, budem v BA a chcem to využiť :smile:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Bratislava

Poslaťod Lucy » Str 17.10.2012 19:44

nee, som na cvicaku :ach:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Bratislava

Poslaťod Wickyy & Classy » Pon 03.02.2014 15:05

4-tého marca 2014 sa otvára nový kurz dogdancingu. Kurz je určený pre úplných začiatočníkov, ale aj pokročilých. Kurzy sa svojou náplňou líšia podľa pokročilosti.
Náplň tréningov:
- motivácia a pozitívne upevňovanie, hry na pozornosť a upevňovanie koncentrácie na psovoda
- preberanie rôznych postupov, ako naučiť konkrétny prvok
- výber hudby, ako počúvať hudbu a na čo sa sústrediť
- tvorba choreografie, podľa čoho zakomponovať cviky do hudby
- nácvik samotnej zostavy
- príprava na skúšky dogdancingu podľa DDCCR
- príprava na súťaže

Tréningy sa budú konať každý utorok na cvičisku Výcvikovej školy DOGGIE. Po dohode mimo priestoru cvičiska ako nácvik práce v odlišných prostrediach.
Obrázok
viac info: http://www.doggie.sk/p/dogdancing

V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktuje na viki.obetkova@akosopsom.sk
Po dohode možné aj individuálne tréningy zamerané na vaše požiadavky :ahoj:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Predchádzajúci

Späť na Tréningy a akcie