najlacnejsie-knihy.sk - BA

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

najlacnejsie-knihy.sk - BA

Poslaťod Haleth » Pon 14.12.2020 17:07

Nie je úplne psačie, ale dá sa tam nájsť, tak hádam nie som úplne OF.
https://www.najlacnejsie-knihy.sk/
Keďže to už bude tretia objednávka kníh za posledný mesiac, hľadám dôvod, prečo ju ospravedlniť :heh:

DÁTUM: asi ASAP. Pri knihách na sklade vraj doručia do Vianoc, no nespoliehala by som sa na to na 1OOO%. Každopádne mne to neponáhľa, pokiaľ nezmenia cenu za to, čo chcem.

LOKALITA: osobný odber BA - Ružinov, teoreticky Vajnory a možno Dlháče (mám tam šarmantného a veľmi ochotného kamaráta, ktorý by odovzdal). Ak to v nejakej galaxii niekomu vyhovuje a oplatí sa, zašlem aj poštou za plne preplatené poštovné (nechám na vás) a po prevode na účet.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: najlacnejsie-knihy.sk - BA

Poslaťod Haleth » Pia 22.01.2021 21:21

Poprosím do koša, ďakujem.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: najlacnejsie-knihy.sk - BA

Poslaťod Haleth » Pia 22.10.2021 7:39

Keďže sa nezmazalo, aktualizujem. Nemá niekto záujem o niečo?
Asi najneskôr tento víkend chcem spraviť objednávku.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA


Späť na Objednávky