MUSHGO.EU 13/15. 8. 20

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

MUSHGO.EU 13/15. 8. 20

Poslaťod Slausa » Pia 07.08.2020 21:30

Budem objednávať z českého Mushgo.eu buď vo štvrtok večer alebo v sobotu večer.

Poštovné je na slovensko podľa hmotnosti balíka, najlacnejšie vychádza na zásielkovňu. Balík do 5 kg 5€, do 10 kg 8€. Rozráta sa rovným dielom medzi všetkých objednávajúcich nezávisle na veľkosti ich objednávky.

Ak by niekto niečo chcel, tak hoďte link, koľko ks, veľkosť, hnotnosť a cenu.

POZOR, treba dať link z https://www.mushgo.eu/ a nie CZ.

Najlepšie osobný odber v NR, na trase NR-LV, po dohode možno aj inde, resp. pošlem nejaké menšie veci aj poštou.

Platba: do 5€ pri odbere, nad 5€ pošlem účet do SS.

Prípadné reklamácie tovaru (zlá veľkosť atď, nespôsobené mojou chybou) si bude objednávajúci riešiť už sám.
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: MUSHGO.EU 13/15. 8. 20

Poslaťod Slausa » Pon 10.08.2020 9:19

Nikto? Zatial sme len 2.

EDIT: 24.8. (pondelok) sa chystam do Pezinka do haly, tak viem doniesť i tam.
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: MUSHGO.EU 13/15. 8. 20

Poslaťod Shel-chan » Pia 14.08.2020 0:21

ja si prosim toto:

Zero DC - Vodítko Agility - jednobarevné 212940 – 1ks, MINI - 10mm, neon zelená, 7,3€

MushGO - Pamlsek pro psy - Kachna s Lososem a Krillem - peletka 801078 – micro 6mm, 75g, 1,5€
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač


Späť na Objednávky