Zoohit CZ

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

Zoohit CZ

Poslaťod Cory » Sob 01.02.2014 17:53

Ahojte!

Idem v pondelok 3.2. objednávať nejaké drobnosti z Českého Zoohitu - http://www.zoohit.cz/. Ak by ste sa chceli pridať, napíšte názov, link, cenu a pocet kusov.

PS: Poprosím Vás, ale nič ťažšie než 5kg.

Postovne nebude, pretoze si to davam dorucit kamaratovi do Brna ;) a on to privezie do BA :)
Neriešte, nechápte. Akceptujte ;)
Cory
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 208

Zoohit CZ

Poslaťod Cory » Štv 06.03.2014 8:07

Ahojte!

Opäť budem objednávať z Českého Zoohitu: http://www.zoohit.cz/ - 9.3. o 21 hod. Mám tam zľavu 10% na krmivo - na kupóne je napísané: (včetne pamlsku, podestýlek a doplňku krmiva). Poštovné nebude, kurz k danému dňu a tovar príde až koncom marca, keď príde kamarát z Brna.
Pre veci sa dá prísť ku mne do Petržalky, ale aj k Ivanke na Dlhé Diely - je to naša spoločná akcia :no: Ja tiež každý týždeň chodím do centra a k Avionu pri letisku.
A teraz tam majú túto akciu: http://www.zoohit.cz/specials/psi/speci ... mivo/34670, okrem iného :smile: Píšte ako pri Ivke - názov, počet kusov, link a cena.
Môžete objednávať aj ťažké veci, t.j. veľké balenia granúl aj konzervy.
Podmienky:
nováčikovia - záloha 60% na účet pripísané pred objednávaním (alebo donesenie peniažkov, dávam prednosť účtu, je to doklad pre obe strany)
ostatní - do 20€ platba v hotovosti pri prebraní tovaru, alebo na účet
- od 20€ záloha 50% vopred na účet

účet: 2611322577 / 1100 - len platba prevodom z účtu, potrebné je napísať nick do poznámky
IBAN SK9111000000002611322577 BIC: TATRSKBX

Reklamácie si bude vybavovať každý sám, podklady dodám. Pamätajte na to, že poštovné tam je veľmi drahé a zväčša sa ani neoplatí tovar poslať...
Neriešte, nechápte. Akceptujte ;)
Cory
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 208

Re: Zoohit CZ

Poslaťod ivana1 » Sob 08.03.2014 13:12

Kvetka, ja poprosím:

Schesir konzervy 12 x 150 g - kuřecí plátky se šunkou - 1 balenie http://www.zoohit.cz/shop/psi/konzervy/ ... ure/209163 359Kč

Schesir Fruit konzervy 12 x 150 g - kuře s jablky - 1 balenie http://www.zoohit.cz/shop/psi/konzervy/ ... uit/383636 359Kč

Sera FD mixpur - 1ks - http://www.zoohit.cz/shop/akvaristika/k ... 736/120580 109Kč

Sera FD Artemia Shrimps 1ks http://www.zoohit.cz/shop/akvaristika/k ... 736/195881 99Kč

posielam 33€.
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Zoohit CZ

Poslaťod Cory » Pon 10.03.2014 10:53

Objednávka odoslaná :) Ivanka, peniažky mi prišli - 33,- €.
Neriešte, nechápte. Akceptujte ;)
Cory
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 208

Re: Zoohit CZ

Poslaťod helenus » Str 19.03.2014 10:48

Cory píše: Poštovné nebude, kurz k danému dňu a tovar príde až koncom marca, keď príde kamarát z Brna.

Reklamácie si bude vybavovať každý sám, podklady dodám. Pamätajte na to, že poštovné tam je veľmi drahé a zväčša sa ani neoplatí tovar poslať...

Pri objednávke nad 1.500 CZK sa pri zaslani na Slovensko neplatí poštovné.
Keď som niečo reklamovala, ani raz nechceli, aby som im to poslala zo Slovenska späť - pobočku majú v ČR. Pri reklamácii, keď dodanie bolo do ČR, poslali po reklamovaný tovar kuriéra oni - trochu bol problém dohodnúť sa na čase, kedy má po tovar prísť, ale podarilo sa.
Väčšina vecí sa oplatí objednávať z českého Zoohitu - lepšie ceny.
helenus
Junior
 
Príspevky: 205

Re: Zoohit CZ

Poslaťod Cory » Str 19.03.2014 16:25

Díky! :jop: Škoda, že som to nenašla predtým, ako som to odoslala :ua: :pac: Tak nabudúce, keď bude opäť viac vecí. Sme to už mohli mať doma :hmm: Takto až koncom mesiaca :ach: Ozaj, a účtujú to potom v Eur alebo ČK? Myslíš dodanie reklamovanej veci do ČR? Áno, preto tam objednávam, lebo sú lacnejší ako SK Zoohit.
Neriešte, nechápte. Akceptujte ;)
Cory
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 208

Re: Zoohit CZ

Poslaťod Cory » Str 19.03.2014 16:29

Buchtík, peniažky prišli - 10,- €.
A už aj balík do Brna. Čakám len na príchod kamaráta do BA.
Neriešte, nechápte. Akceptujte ;)
Cory
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 208

Re: Zoohit CZ

Poslaťod Buchťa » Str 19.03.2014 20:12

Takže pečínka nebude :plac: . Chce se mi výýýýýýýýti na měsíc :ua: .

Cory, prosím Tě, múžeš mi zjistit, co tam tedy mám :poklona: , jsem již sklerotická :ach:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Zoohit CZ

Poslaťod helenus » Pia 21.03.2014 9:29

Cory píše:Díky! :jop: Škoda, že som to nenašla predtým, ako som to odoslala :ua: :pac: Tak nabudúce, keď bude opäť viac vecí. Sme to už mohli mať doma :hmm: Takto až koncom mesiaca :ach: Ozaj, a účtujú to potom v Eur alebo ČK? Myslíš dodanie reklamovanej veci do ČR? Áno, preto tam objednávam, lebo sú lacnejší ako SK Zoohit.

Asi som to už raz písala do druhej témy o Zoohite. Objednávka je v CZK. Dá sa zaplatiť buď kartou - ešte som neskúšala, neviem, aké sú tam poplatky, je tu lepší kurt. Alebo sa dá zaplatiť v EUR na ich slovenský účet. Prepočítací kurz dávajú 25. Treba im napísať na zákaznícky servis, že to chceš zaplatiť na ich slovenský účet a oni ti napíšu, koľko máš poslať - nezabudni písať číslo objednávky. (Ja si to prepočítam sama, zaplatím a napíšem im, že som na ich slovenský účet za objednávku č. ... poslala ... EUR, či je to tak správne :lol: ). Ak chceš platiť na ich slovenský účet, musíš si v údajoch zmeniť bydlisko Slovenská republika na Česká republika, inak systém neponúkne možnosť platby na účet. Reklamáciu pri objednávke z českého som ešte nemala. Pri objednávke zo slovenského nechceli tovar vrátiť. Pri objednávke z nemeckého s miestom dodania ČR poslali po reklamovaný tovar kuriéra. Na Slovensku pobočku nemajú, v ČR áno, dopravné náklady by vyšli drahšie než hodnota reklamovanej veci.
Väčšinu vecí, ktoré objednávam, sú u nich lacnejšie, po prepočítaní ich kurzom 25 sú niektoré ceny ešte o pár centov menšie ako z nemeckého Zooplusu (Zooplus/Zoohit je nemecká firma), napr. u nás krmivo stojí 27 EUR, u nich po prepočte 18 EUR.
helenus
Junior
 
Príspevky: 205

Re: Zoohit CZ

Poslaťod Cory » Pon 24.03.2014 0:49

Pre Buchťu:
Cory, prosím Tě, múžeš mi zjistit, co tam tedy mám , jsem již sklerotická


2x Trixie míč na šňúrce
http://www.zoohit.cz/shop/psi/hracky_sp ... cky/156784

1x Air Kong míč tenis pískací velikost M (bal. 3 ks)
http://www.zoohit.cz/shop/psi/hracky_sp ... cky/156784

Jedna rada do budúcna :smile: Ak to napíšeš do témy, budeš mať o tom lepší prehľad :jazyk:

Pa :ahoj:

BTW: Pečienku a aj tenisáky L nemajú doteraz :ua: :hmm:

Pre Helenus:
Ďakujem za vyčerpávajúce info :smile: :jop:
Neriešte, nechápte. Akceptujte ;)
Cory
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 208

Re: Zoohit CZ

Poslaťod Cory » Sob 29.03.2014 13:25

Buchťa - hračky sú u mňa :smile: Dnes už idem spať, kedy najbližšie pôjdeš okolo :no:
Neriešte, nechápte. Akceptujte ;)
Cory
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 208

Re: Zoohit CZ

Poslaťod Buchťa » Uto 01.04.2014 22:15

Cory, promiň, že až teď reaguji. Zítra jsem v BA, ale jen na skok a potom až příští týden.
Múžu se proto zastavit pak?
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Zoohit CZ

Poslaťod Cory » Str 02.04.2014 18:01

Jasne Buchťo, žiadny problém :no: Napíšem Ti do SS, ako mám zmeny :smile: Pa.
Neriešte, nechápte. Akceptujte ;)
Cory
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 208

Re: Zoohit CZ

Poslaťod Buchťa » Pia 04.04.2014 7:47

Corynko, poprosím tu SS (příští týden jsem v BA 3 - 4 dny). Děkuji :yes:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Zoohit CZ

Poslaťod Buchťa » Uto 08.04.2014 19:35

Cory, mockrát děkuji.
Velmi ráda jsem Tě, i s Tvými drobci poznala :jop: .
A dodatečně se omlouvám, že jsem byla tak hektická a nesoustředěná :ua: .
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Ďalší

Späť na Objednávky