Amazon FURminator Shop

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod Lindchen » Uto 09.08.2022 13:22

Takisto poslané. :yes:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod Silvuch » Uto 09.08.2022 13:26

dajte potom referencie, co a ako.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6331
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod clupko » Pon 15.08.2022 19:03

hewca, linda, shel - sampony mam. zajtra a pozajtra budem v BA, bolo by super, ak by ste sa pre to vedeli pocas dna (9-17:30) zastavit v digital parku alebo v auparku v utorok alebo stredu. alternativne vam to mozem niekam doviezt cestou domov z prace, idealne niekde cestou cez petrzalku, dubravku, lamac, apod, do race alebo vrakune nepojdem :lol:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1915
Bydlisko: za horami

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod Shel-chan » Pon 15.08.2022 19:17

môžem sa zajtra zastaviť, prípadne to vezme mama, tá tiež robí v digital parku. a linde to tiež môžem zobrať, ak to má odruky.
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5359
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod hewča » Pon 15.08.2022 19:21

pisala som spravu, nie som pojazdna autom, tak je to trochu komolikovanejsie
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod clupko » Pon 15.08.2022 20:40

Shel-chan píše:môžem sa zajtra zastaviť, prípadne to vezme mama, tá tiež robí v digital parku. a linde to tiež môžem zobrať, ak to má odruky.

kludne kedykolvek, do 17:30 som tam. staci zavolat :smile: a teda mozem ti doniest aj ten obrazok Shayly. a sponu na vystavne cislo so sheltiou. to tu mam uz asi pol roka :heh:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1915
Bydlisko: za horami

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod Lindchen » Pon 15.08.2022 23:26

Shel, vezmi mi to pls. Zastavím sa niekedy tento týždeň, ak budeš v Ružinove, donesiem víno? :heh:
Rada by som clupko uvidela, ale zajtra mi to moc nevychádza. :ua:
Ďakujem obom za vybavenie. :yes:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod Shel-chan » Pon 15.08.2022 23:43

hewca je v petržalke, nie? ja budem v petržalke autom v stredu, teoreticky môžem zobrať aj jej :heh:

linda ok :jop: len tento týždeň bude ešte asi zložitý pre mňa tak neviem kedy
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5359
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod hewča » Uto 16.08.2022 6:48

shel, ano od 10tej do 18tej som tam :smile: dohadovali sme sa s clupko na zajtra :smile: ale ak by jej to viac vyhovovalo tak, ze to vezmes ty, tak kludne :smile:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod clupko » Uto 16.08.2022 8:21

s hewcou mi to v stredu vyhovuje, aj tak pojdem po praci k nasim, tak to mam cestou. ale ako chces, ak sa aj ak idete stretnut, kludne zober, je mi jedno :lol:
Lindchen píše:Shel, vezmi mi to pls. Zastavím sa niekedy tento týždeň, ak budeš v Ružinove, donesiem víno? :heh:

to je aka dobra zamienka :heh: :joint:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1915
Bydlisko: za horami

Predchádzajúci

Späť na Objednávky