Amazon FURminator Shop

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod Lindchen » Pia 05.08.2022 9:27

Kľudne sa môžeme zložiť, ale ja žiaľ nemám kapacitu a časť sprocesovať to delenie, tak ak si to niekto preberiete a vezmete na starosť, mne to nevadí. Ja budem brať ten set.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod clupko » Pia 05.08.2022 9:32

myslis ten set za 43, kde kazda polozka stoji 12? :joint:

... uz si spominam, ze toto je dovod, preco moc nevyuzivam amazon
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod Lindchen » Pia 05.08.2022 9:36

No ak nie sú dostupné samostatne, tak žiaľ. :nwm: Ak naskladnia, tak určite kúpim lacnejšie, len to môže byť aj v zime. :heh:

... uz si spominam, ze toto je dovod, preco moc nevyuzivam amazon

No hej, no. :ua:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod clupko » Pia 05.08.2022 9:42

nie su? ved som dala linky.

edit: aha, uz vidim, ze ten sampon ma dorucenie o 1-2 mesiace. ale nepisu, ze nie je, iba to dlho trva :heh:
mno, tak kebyze objedname to mega balenie samponu, a kondicioner kazdy zvlast za tych $12?
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod Lindchen » Pia 05.08.2022 9:46

Keď som ja ešte pozrela, tak nebol, potom som už nestíhala kuk linky. Ale áno, ak je to tak dlho, tak to nechcem tak dlho čakať.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod clupko » Pia 05.08.2022 9:53

inak ten sampon, aj sprej, maju na zoohite AT (aj ine krajiny, ale SK ani CZ nie)
https://www.zooplus.at/shop/hundezubeho ... g&i=6&ro=1

ja si to asi objednam tam, a kondicioner necham tak. z US amazonu k tomu nejak nemam doveru, plus postovne, clo, atd..

sorry za zmatok, pisem sem jak to nachadzam :lol:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod Lindchen » Pia 05.08.2022 10:47

No však objednajme odtiaľ. :lol:

Ako veľmi treba ten kondicionér? Nisus tuším písala, že je po šampóne suchá pokožka?
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod clupko » Pia 05.08.2022 13:48

ja to mozem objednat do AT, ak by to prislo v priebehu buduceho tyzdna, tak to vie calwen cez vikend vyzdvihnut.
tak piste teda do tej nedele, kto kolko coho.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod Nisus » Pia 05.08.2022 13:57

Offtopic: Po každom šampóne (ak neobsahuje kondicionér)
by si mala použiť kondicionér (tak si pamätám od kamošky-groomerky). A navyše ten Furminator kondicionér robí fakt dobrú robotu (ak nie najlepšiu z komba teplá voda-šampón-kondicionér).
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod hewča » Pia 05.08.2022 16:32

tak objednajme odtial, a kondicioner si uz kazdy zabezpeci podla potreby (nejaky inej znacky)

ja by som potom vzala ten set samponov (2x490ml) plus sprej
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod clupko » Pon 08.08.2022 8:03

ok, tak kto chce ten furminator deshedding shampoo z rakuskeho zoohitu?

zatial pisala len hewca - set samponov (2x490ml) plus sprej

edit: pockam do vecera, potom objednam.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod Shel-chan » Pon 08.08.2022 9:56

ako vravi nisus, mal by byt kondicioner vzdy. linda v tvojom pripade hlavne pri starom psovi by som urcite dala kondicioner.

ja mam kondicioner vlastny, nie de-shedding, ale skusila by som aj ten.

tie biele marhy plznu neskutocne :ha: takze ak budete brat z rakuska, zoberiem tiez jeden ten set samponov za 15 + sprej, ak budete kupovat velke, odliala by som si za nejakych 20e.

inak niekto tam pise, ze po tom spreji sa na psa tolko nelepi sneh, tak to som zvedava velmi :joint:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod Lindchen » Pon 08.08.2022 10:32

Sorry ľudia, ja som nejako nezvládla byť cez víkend na DF (bolesti :ua: ), ale už som tu. Ja si prosím len šampón. Kondicionér si už zoženiem inde (tu ho nevidím). Shel, dobre hovoríš, že pre starého psa treba, tiež tak uvažujem.
Clupko ďakujem. Potom napíš, že peniaze ako čo. :smile:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod clupko » Pon 08.08.2022 20:46

objednane. hadam to do konca tyzdna stihne prist, calwen to vyzdvihne a potom sa dohodneme na prevzati :smile:

shel €22.98
hewca €22.98
linda €8.49

mozte poslat cez viamo (cislo poslem ked tak do spravy) alebo na SK85 1100 0000 0026 1430 6599
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Amazon FURminator Shop

Poslaťod hewča » Pon 08.08.2022 20:55

platba odoslana :smile:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

PredchádzajúciĎalší

Späť na Objednávky