gundogstore.sk - BA

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

gundogstore.sk - BA

Poslaťod Haleth » Str 23.02.2022 21:06

Prosím vás, nechcete niekto niečo z https://www.gundogstore.sk/? Potrebujem jednu vec za 1,7€ a nechce sa mi platiť 3,5€ za poštovné. Nad 35€ je poštovné zdarma.
Objednať by som chcela čo najskôr, keďže dotyčná vec sa prestala vyrábať. Dnes/zajtra. Osobný odber v BA v Ružinove, ak to bude horibilná čiastka alebo sa nejak moc nepoznáme, tak by bolo super peniaze na účet, inak kľudne pri prevziatí.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: gundogstore.sk - BA

Poslaťod straka17 » Str 23.02.2022 21:22

Offtopic: Nebudete mať niekto cestu do Brna? :angel:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: gundogstore.sk - BA

Poslaťod Shel-chan » Str 23.02.2022 21:30

Offtopic: jak do brna. prevezmeš u nás keď tu budeš v marci.

ja som strašne zvedavá čo hale kupuje... :hi:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: gundogstore.sk - BA

Poslaťod straka17 » Str 23.02.2022 22:16

Offtopic: Ja budem u vás v marci? Dobre teda :lol:

Ja si prosím zatiaľ toto: https://www.gundogstore.sk/proti-parazi ... o.tom-2ks/
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: gundogstore.sk - BA

Poslaťod Haleth » Str 23.02.2022 22:18

Offtopic: Zásobník na sáčky na :kak: :haha: Už menej zaujímavé to nemohlo byť :lol: Mala som jeden super, stratila som. V Ikey mali dobré, prestali vyrábať. Ani neviem kde som kúpila další dobrý a nielenže som ho stratila, ale keď som kúpila další, tak som ho našla. Ale zničený. A medzičasom som stratila aj ten nový, čo som kúpila. Presne ten, ktorý chcem kúpiť teraz. Prestali ho vyrábať, pretože prišli s nejakou 2.0 verziou, ktorá sa mi zdá zbytočne veľká. A hlavne za kus plastu na ho*ienkoidné veci aj dosť drahá.
A keď ja nič iné nechcem, našťastie som z takýchto psačích nákupov vyrástla :money: Blbky BARFujú. Vodítka mám už 8 rokov jedny a tie isté. Hračky - aporty už u nás nevyužiteľné a plyšáky rovnako poslúžia 2€ patkani z Ikey a aspoň nemusím sledovať, kedy sa vyoperuje pískadlo a zachraňovať pred pozretím. Smutné, no…


straka, objednám. Dám ešte zajtra čas, kdyby něco aj niekto iný.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: gundogstore.sk - BA

Poslaťod Shel-chan » Str 23.02.2022 22:42

Offtopic: tomu úplne, ale že absolútne rozumiem. nenávidím, keď mám dobrý sáčkovník alebo pamlskovník a stratím ho a potom zistím, že už sa nedá kúpiť, lebo ho nahradili super hyper mega lepšou verziou (trikrát takou dráhou... alebo ružovou).
ja už keď niečo kúpim a osvedčí sa mi, alebo páči, tak rovno 2–3ks :heh:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač


Re: gundogstore.sk - BA

Poslaťod Shel-chan » Štv 24.02.2022 17:18

Offtopic: tie posledné mám doma nespotrebované :haha: asi už budú aj po záruke :pac:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: gundogstore.sk - BA

Poslaťod Nisus » Štv 24.02.2022 18:01

Offtopic: Kronch pamlsky sú úplne parádne! Musím sa zase zásobiť, keď pôjdemena SK (ak sa tam vôbec dostaneme, uvidíme čo bude :ua: ). Ja som nakúpila Original do dózičky v kuchyni a Pocket na tréning, lebo tie nie sú také mastné ako Original.
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: gundogstore.sk - BA

Poslaťod Haleth » Pia 25.02.2022 12:05

Baby, objednané, zaplatené, keď príde, ozvem sa. Peniaze dopredu nepotrebujem, ak je vám lepšie na účet, tak dajte vedieť, inak mi stačí keš, keď si po to prídete. Ďakujeeem!
Offtopic: Shel, “nahradia ružovou” - presneeee :heh: A to nielen v psačích veciach. Alebo mňa vie ešte vytočiť, keď nájdem nejakú super potravinu, ktorú zrazu stiahnu z trhu, nevedno prečo. Dodnes mi je ľúto za Křupínom (ktoré sa inde na svete dá kúpiť) alebo čerstvé cestoviny z Lidlu.
Objednala som iba jeden, budem dúfať, že bude mať dlhšiu životnosť ako ten predchádzajúci, ktorý som stratila po dvoch mesiacoch. Alebo ešte je možné, že keď príde nový, zázračne nájdem aj starý :heh:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: gundogstore.sk - BA

Poslaťod Haleth » Pon 28.02.2022 14:30

Balík mám doma.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA


Späť na Objednávky