Trenčín

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Trenčín

Poslaťod Catqa » Štv 08.04.2010 16:59

KK EXCEL Trenčín- agility club

WEB: http://agilitytn.ic.cz/

Ak máte záujem pridať sa k nám, alebo sa aspoň niečo o agility dozvedieť, každú nedeľu o 10:00 -popri výcviku poslušnosti- je na cvičáku vždy niekto z agiliťákov.
Tešíme sa na Vás! :smile:
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: Trenčín

Poslaťod Pitstaffsport » Uto 11.01.2011 12:40

Mi privitame na trening na konci januara som zvedava ako nam to pojde . Aj kamaratka ide co ma borderku ! :no: uz sa moc tesime . :aaa: :aaa:
Obrázok
Pitstaffsport
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 64

Re: Trenčín

Poslaťod Bosorka » Pon 28.02.2011 16:46

Ahojte, zevraj je aj skupina na FB o agility EXCEL a pise sa tam kedy maju byt treningi mimo tej nedele 10:00. Vie mi niekto hodit link? Ja som to nenasla :hi:
Obrázok
Bosorka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 521
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: Trenčín

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 28.02.2011 17:09

http://www.facebook.com/#!/pages/Agilit ... 0939377769

pre začiatočníkov platí KAŽDÁ NEDEĽA od 10.00 :no:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Trenčín

Poslaťod Bosorka » Pon 28.02.2011 17:19

Kazdu nedelu chodim uz dva roky... :smile: ale s hovikom na poslusnost... :lol:
Mamina by chcela zacat chodit na agility s cinanom. V nedele si to tam uz skusali, akurat ze on potrebuje byt navolno a medzi psami ktory ho "neroztrhaju" :ha: on je totiz od nasho hovika zvyknuty, ze si do neho moze vyskakovat a on mu nic neurobi... to ale neplati o inych havkacoch v nedelu, za ktorymi on velmi rad odbehne...
Takze mamine poradili nech ide radsej mimo nedele, zevraj si tam nazaciatku zvyknete aj vypustit havkacov nech sa spolu vyblaznia a potom cvicite... a to by bolo pre krpca fajn :smile:
Obrázok
Bosorka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 521
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: Trenčín

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 28.02.2011 17:25

Dohodli sme sa, že pre začiatočníkov platí každá nedeľa v týždni, ostatné dni slúžia na trénovanie ostatných členov.
A hlavne ide o to, že v nedeľu sa viac prestriedate a nie sú tam dlhé prestoje, čo sa v týždni bez toho nezaobíde.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Trenčín

Poslaťod Bosorka » Pon 28.02.2011 17:46

Ok, tak ak je pre zaciatocnikov iba nedela, tak preco nam pani Zita (dufam, ze si spravne pamatam) hovori, ze mam pozriet na FB, kedy bude trening aj mimo nedela a prist? Proste chcu asi skusit ako bude krpec reagovat, ked bude moc byt navolno.
Naposledy upravil Bosorka dňa Pon 28.02.2011 19:42, celkovo upravené 1
Obrázok
Bosorka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 521
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: Trenčín

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 28.02.2011 17:56

Absolútne neviem o čom točíš, ale prosím, nikto nebude nikomu brániť, aby sa prišiel pozrieť aj mimo nedele. Len som chcela upresniť, prečo sa pre začiatočníkov určil jeden konkrétny deň.
:aaa:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Trenčín

Poslaťod Natalia a Biff » Pon 28.02.2011 18:08

a prečo by nemohol byť navoľno v nedeľu ? :nwm:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Trenčín

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 28.02.2011 18:11

dedukujem, že preto, lebo je tam poslušnosť a keďže odbieha a nedá sa odvolať, tak to nie je pre majiteľku príjemné. aspoň ja som to tak pochopila.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Trenčín

Poslaťod Bosorka » Pon 28.02.2011 18:17

Privolanie vie, bohuzial psi su omnoho vacsie lakadlo- takze potrebujeme trenovat aj v kolektive psov, ale nie takych co ho zhltnu na jeden hlt :smile: . Mame doma aj velkeho psa, takze krpec je zvyknuty, ze ked aj do neho bude skakat, tak mu Albert nic nespravi. Krpec je drzi jak plostica, takze sa bojime, ze si to namieri za nejakym vlciacikom co nebude mat tolko tolerancie a to male stekadlo zakusne.
Obrázok
Bosorka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 521
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: Trenčín

Poslaťod Akami » Pon 28.02.2011 18:51

Bosorka tu nejde o to ci niekto niekoho chce a ci nie, ci sa niekto na niekoho bude nejak pozerat a pod. nezmysly... Proste nie je nas 5 a pol ktori chodime trenovat, nie je mozne aby uplne vsetci, zaciatocnici aj pokrocili boli naraz na treningu, pretoze potom by sme tam vsetci boli pol dna a este ani vtedy by sme si poroadne nezatrenovali. Jednoducho sme sa preto dohodli ze zaciatocnici chodia v nedelu. A pokrocili zase v ine dni... Ak tebe bolo odporucene /Zitou alebo kymkolvek inym/ prist v iny den, netreba sa hned do ostatnych pustat ze vas nechcu, treba slusne prist a povedat co a preco.
Dalsia vec je ovladatelnost psa. Samozrejme sa nevyzaduje aby pes posluchal dokonale, ale ak mamkin pes odbehne a dovoluje si do druhych, neviem ci je to uplne idealne. Aj s nami chodia aj vacsi psici a najme taky co si nenechaju do seba len tak skakat. Ak si dovoli napriklad do jednej husky ktora je silno dominantna, nemusi to dopadnut velmi dobre. Takze urcite treba na tomto zapracovat. Kazdopadne ak chcete prist v iny den, pridite, pripomente sa, urcite vas nikto nevyhodi a nebude na vas pozerat z vrchu. Len aby ste neboli nahnevane ze sa vam tam nikto nevenuje tak ako v nedelu, kedze nedelne treningy su pre zaciatocnikov. Samozrejme prebehnut sa s nasimi psami moze, pohrat sa.
Akami
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1464
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Trenčín

Poslaťod Bosorka » Pon 28.02.2011 19:50

Ok, uz som to zmazala... nechcela som, aby to vyznelo tak, ako to vyznelo. Sry

Co sa tyka toho treningu. Tak im bude uplne stacit nazaciatok trenovat si bokom hocico ine s tym, ze bude pusteny a na konci treningu si skusit aspon raz jednotlive prekazky. Proste vprvom rade potrebuje "aklimatizaciu" medzi psami. Zobrali sme si ho ako rocneho takze nebol zvyknuty chodit medzi vela cudzich psov a mi chceme, aby si zvykol viac sa na nas (mamu) sustredit aj ked su tam ini psi a to je urcite lepsie inokedy ako v nedelu. Je tam predsa len menej velkych psov. V nedelu bude chodit tiez. Lebo vtedy chodim ja cvicit :-)
Obrázok
Bosorka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 521
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: Trenčín

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 28.02.2011 19:57

Lenže na tréningu si nemôžeš s ním skúšať, čo sa ti zachce a mať ho pusteného na voľno pokiaľ bude trénovať iný pes, keď ty sama píšeš, že nemá privolanie. Lebo vidím ako to dopadne.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Trenčín

Poslaťod natalka a jessie » Pon 28.02.2011 20:13

Bosorka na treningu psa nemozes mat posteneho ked trenuje iný pes!a poviem ty aj preco?lebo niektorych psov to aj vyrusuje ako napr.mojho jorka :no:
natalka a jessie
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Trenčín

PredchádzajúciĎalší

Späť na Cvičáky agility