Prešov

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Re: Agility v Prešove

Poslaťod Mackie » Pon 15.03.2010 21:21

ked som este posobila v jednom OZ-tku, prakticky sme zili z roznych projektov
Karpatska nadacia, Komunitna nadacia, Obcianska volba pivovaru Saris, Hodina detom, a kopa inych
treba to troska zacat sledovat, napisanie projektu tiez nie je velka veda, a toto je oblast, kde zabijete jednou ranou viacero ektoparazitov - aktivita pre deti, mladez, sportova aktivita, volny cas, zvierata..
prakticky staci napisat jeden projekt a ten obmienat podla potrieb, resp. vyskladat vsetko potrebne z viacerych mensich projektov
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Prešov

Poslaťod anemika » Ned 02.05.2010 8:18

Ak by niekto " dospely" mal chut konecne v PO rozbehnut tuto aktivitu, ohlaste sa, moj muz je uz nazhaveny zacat na tom pracivat, ved take velke mesto a nic sa nedeje.
Jedinú lásku, ktorú si môžete kúpiť, je láska psa.
anemika
Big Dog
 
Príspevky: 1030

Re: Prešov

Poslaťod Natalia a Biff » Ned 02.05.2010 11:20

tak sa dajte dokopy všetci, sa stretnite a skúste nájsť riešenie. Basena spomínala že pozemok by bol, len zrejme love na prekážky, prípadne nájom chýbajú.
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Prešov

Poslaťod Prešov » Uto 29.06.2010 9:04

anemika píše:Ak by niekto " dospely" mal chut konecne v PO rozbehnut tuto aktivitu, ohlaste sa, moj muz je uz nazhaveny zacat na tom pracivat, ved take velke mesto a nic sa nedeje.

Posielala som ti správu, neviem však či došla :nwm:
Prešov
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Prešov

Poslaťod Dženisky » Pia 27.08.2010 17:42

Ja som sa snažila rozbehnúť znovu agility v Prešove keďže tu už klub bol a zdôvodu istých problémov sa musel zrušiť a celá dráha ktorá bola a vlastne aj je v Prešove ostala jednej osobe... Snažila som sa rozbehnúť agility ale bohužiaľ už keď sa vyriešili pár prekážok nastal nový problém a to s pozemkom keďže jeden cvičák na ktorom sa to mohlo rozbehnúť vytopili, druhý nás odmietol a na treťom nám chceli dať taký kúsok na trénovanie kde by sme asi psom tak akurát laby polámali..., pozemky ako sú jazdiarne tak isto nepripadajú do úvahy, ale ak sa nájde pozemok na ktorom by sa dalo trénovať alebo by ste o niečom vedeli ako by sa dalo dostať ku kúsku trávy na tento šport tak sem s tým lebo rada by som spolupracovala pri zakladaní či vyskúšaní rozbehnúť znovu agility v Prešove, mám pár skočiek, tunel aj slalom len bohužiaľ nemám ich kde zložiť...mám borderku a tá by rada potrebovala nejaké poriadne zamestanie, ale bohužiaľ keďže som len študentka nemôžem si dovoliť vyvážať sa do iného mesta každý víkend ale som ochotná pomôcť a vlastne pokúsiť sa založiť niečo tu, nejaké skúsenosti mám z agility keďže som už vychovala 2 psov, ktoré my boli zverené a teraz som začala so svojou mladou borderkou no ak sa nenájde pozemok bohužiaľ budeme iba stále v Prešove iba s myšlienkov, že by sme chceli začať aj niečo tu robiť, ak chceme v Prešove agility treba už konečne niečo vymyslieť....
Dženisky
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13
Bydlisko: Prešov

Re: Prešov

Poslaťod Natalia a Biff » Sob 28.08.2010 10:17

čo tak zájsť na kataster a opýtať sa na pozemky, majiteľov a potom s nimi komunikovať ?
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Prešov

Poslaťod Dženisky » Sob 28.08.2010 14:35

Tak to je posledná možnosť ktorá sa bude dať vyskúšať
Dženisky
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13
Bydlisko: Prešov

Re: Prešov

Poslaťod Kajla » Str 24.11.2010 9:09

Ahoj, chcela by som sa informovat, ci je nieco nove v agility v PO? Nasiel sa nejaky vhodny pozemok? :nwm: Chcela by som zacat s agility, no neviem na koho sa obratit. Dakujem :smile:
Kajla
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Prešov

Poslaťod AKBPO » Str 01.06.2011 19:20

Ahojte. Dňa 19. júna budeme robiť ukážky agility v rámci akcie Dogstar šou pre Prešov pri astórii na Sídlisku 3. Možní záujemcovia o tento šport aj v našom meste sa môžu prísť pozrieť a v prípade otázok informovať. Tešíme sa na Vás :ahoj:
AKBPO
Okoloidúci
 
Príspevky: 9

Re: Prešov

Poslaťod Natalia a Biff » Štv 02.06.2011 8:33

jeeeej tak sa to nakoniec podarilo a agility v Prešove opäť oživlo? :lol: teším sa a prajem veľa agiliťákov :ahoj:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Prešov

Poslaťod AKBPO » Štv 02.06.2011 17:18

Snáď :smile: Ďakujeme
AKBPO
Okoloidúci
 
Príspevky: 9

Re: Prešov

Poslaťod Niqi & Kora » Uto 24.01.2012 2:49

ako to tam v presove s tym agility vlastne vyzera? :nwm:
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: Prešov

Poslaťod Nikik10 » Pon 23.07.2012 14:21

táto téma je trošku staršia predsa je len rok 2012 tak sa chcem opýtať či niečo existuje v PO. Za prešovom som si všimla niečo podobné agility ale povedali,že tam sa trénujú akurát policajné psy :fizel: (a aké ?? :oo: ) tak naozaj neviem...
Psík nikdy nebude tak zlý ako človek

Obrázok
Nikik10
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16

Re: Prešov

Poslaťod lulu49 » Štv 18.10.2012 13:36

Ahojte,
neviete aká je momentálne situácia v Prešove (a okolí) ? radi by sme s našou robili agility, ale nevieme kde..
lulu49
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15

Re: Prešov

Poslaťod AKBPO » Štv 25.10.2012 10:33

V prípade záujmu sa treba kontaktovať na e-mail akbbpo@gmail.com :jop:
AKBPO
Okoloidúci
 
Príspevky: 9

PredchádzajúciĎalší

Späť na Cvičáky agility