KK Dvory nad Žitavou

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Re: KK Dvory nad Žitavou

Poslaťod šeltie » Sob 30.07.2016 16:58

tak ked ja mam byt zakomplexovana, aj ked skutočne netušim prečo :lol: či mysliš, že zavidim dedinsky cvičak? či prečo mam byt zakomplexovana ? :angel: ale ok... bolo to tu odprezentovane ako prvy agility trening. Aky vyznam ma vlačit psa na voditku cez prekažky ? čo ten pes z toho ma? to nema s agility nič spoločne, pisala som v inom prispevku, že ide hlavne o bezpečnosť, prave preto nema čo robit voditko na prekažkach alebo vam pride napr. toto bezpečne ? https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=58212855 ??? :pac: mne teda vonkoncom nie a smutne je že dotknuta strana si ide svoje a vlastne v tych prispevkoch nepadlo nič konštruktivne. Ja sa tiež nejdem teraz vrtat do obedience či IPO ked viem o tom prd makovy. Predsa ked sa chcem niečo venovať v prvom rade zodpovedne :pac:
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: KK Dvory nad Žitavou

Poslaťod kasei666 » Sob 30.07.2016 18:14

Jezis tak sorry, ze niesme vsetci z mesta. :pac:
No mne to pride bezpecnejsie ako dzrat 40kg psa na obojku. Hlavne ked ten tunel nieje ani v plnej dlzke a je totalne rovny. Tak sorry, ze bol tento trening zle oznaceny ako agility, pravdepodobne sme ta tym ako agility experta urazili.
kasei666
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: Palarikovo - Velka Mana

Re: KK Dvory nad Žitavou

Poslaťod šeltie » Sob 30.07.2016 18:48

kasei666 píše:Jezis tak sorry, ze niesme vsetci z mesta. :pac:
No mne to pride bezpecnejsie ako dzrat 40kg psa na obojku. Hlavne ked ten tunel nieje ani v plnej dlzke a je totalne rovny. Tak sorry, ze bol tento trening zle oznaceny ako agility, pravdepodobne sme ta tym ako agility experta urazili.


ty si teda dobre mimo :pac: :pac: :pac:
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: KK Dvory nad Žitavou

Poslaťod kasei666 » Sob 30.07.2016 19:25

To iste si myslim aj ja o tebe. Pekny vecer :no:
kasei666
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: Palarikovo - Velka Mana

Re: KK Dvory nad Žitavou

Poslaťod Vikiki22 » Ned 31.07.2016 5:16

Joj, robíte tu z komára somára fakt. To aby sa človek prestal baviť, lebo to niekomu pichá v oku. A ak má niekto problémy so slovíčkarením, môže si lúštiť iné slovníky. Nikde som predsa nepísala, že išlo naozaj o agi tréning, však čítajte aj moje príspevky ďalej, prosím. :heh:
Aspoň wer pochopila, dík. :jop:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: KK Dvory nad Žitavou

Poslaťod Haleth » Pon 01.08.2016 17:10

Offtopic:
Vikiki22 píše:Nikde som predsa nepísala, že išlo naozaj o agi tréning, však čítajte aj moje príspevky ďalej, prosím. :heh:

Sorry, Viki, ale áno, napísala. Tak čítaj svoje príspevky.

Mne vôbec nevadí, že si niekto trénuje len tak a nie zrovna podľa Susan Garrett. Ale, obávam sa, že to môže byť dosť kontraproduktívne. Hlavne, ak sa jedná o paničkovu radosť. Pretože, ak vezmem psa, ktorého absolútne nezaujíma skokovka, snažím sa ho "motivovať", ale pes sa ide radšej naháňať s inými, bo dva roky bol zatvorený na dvore, potom ho priviažem na vodítko a dopomôžem mu cez skokovku mechanicky, ten pes si iba zapamätá, že skokovka znamená koniec zábavy (naháňania). Takže ho budem musieť motivovať viac a viac a viac a viac sa snažiť a mať z toho menej a menej radosti a budem viac a viac demotivovaná s tým psom vôbec niečo robiť. Celkom viem, o čom hovorím :heh: Takže plne podporujem "takové to dedinské skákaní" (nebrať hneď osobne, bo som z mesta :ach: ), ale pre dobro všetkých, rozhodne nie tak skoro. Trpezlivosť. Hlavne v prípade huskyho :joint:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: KK Dvory nad Žitavou

Poslaťod stano269 » Pon 01.08.2016 20:25

ale nebudeme teraz hneď na začiatku učiť skočky, to bolo fakt na spestrenie... napr. tá huskyna už skákala doma cez metly a bedničky tak sme boli zvedaví ako jej to pôjde aj cez normalnu ( i keď nie celkom :D ) skočku. tu išlo hlavne o tunel a navyše tam boli psi čo sa s tým tunelom len prišli posocializovať a už sa tam viackrát neukážu...

dlho som premýšľal či do toho vôbec ísť ale ja si myslím že stým nič nepokazím/e i keď to možno hneď na prvý krát tak vyzerá... aj keď nenavštevujem každý týždeň semináre viem ako nato aspoň zo začiatku určite... a keď nie tak sa pýtam a rád si nechám poradiť
stano269
Big Dog
 
Príspevky: 1241

Predchádzajúci

Späť na Cvičáky agility