Výstavy v Ukrajine

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Vystavy v Ukrajine - Uzgorod

Poslaťod ALMUR » Sob 20.08.2011 18:01

sjulia píše:Veď viem že osobná skúsenosť, ešte že si pridala aj ten druhý link http://www.perlamahagon.com/ts/fotogal_ ... lerie.html , tu je už tá skúsenosť trošku iná :ach: Práve preto mám trochu strach z tých Ukrajinských výstav...



Na medzinárodnej výstave CACIB V Uźgorode -Ukrajina 14.8.2011 získal tervueren BASKO Almur Royal ocenenie
CAC,CACIB BOB
a splnil podmienky na priznanie titulu MEDZINÁRODNÝ ŠAMPIÓN VÝSTAV - C.I.E
:winner:
Na hraniciach k odbaveniu na Ukrajinu a aj na cestu domov počítajte s dlhou čakacou dobou ..asi tak 3-5 hod.Ukrajinci majú na všetko čas a veterinár predpokladá vo veter.preukaze nejaké EUR...no neznalá vecí ,nedala som do preukazu nič a tak som doslova dostala poučenie od veter. no a na kofé budet? odpovedám budet ,veter.odpovedal tak idi...myslel pre peniažky do autíčka...ako náhle to bolo v "poriadku",bumažka (razítko)bola v preukaze a mohli sme vycestovať na UKrajinsku stranu.Výstava bola v parku,skorej by som povedala v malej džungli,platili sme v hotovosti na mieste.Cesta spät prebehla podobne,len sme už mali skúsenosť,tak odbavenie prebehlo rýchlejšie i keď sme čakali na odbavenie vyše 3 hodín.Počasie bolo krásne až veľmo horúco 30 st.-takže psíci to nemali pri čakaní najľahšie.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázok

BASKO JE CHOVNÝ PES, VHODNÝ NA KRYTIE Šampión Slovenska,čakateľ na priznanie Šampión POLSKA a C.I.E
ALMUR
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 264

Re: Výstavy v Ukrajine

Poslaťod sjulia » Uto 23.08.2011 16:05

ALMUR píše:Na medzinárodnej výstave CACIB V Uźgorode -Ukrajina 14.8.2011 získal tervueren BASKO Almur Royal ocenenie
CAC,CACIB BOB
a splnil podmienky na priznanie titulu MEDZINÁRODNÝ ŠAMPIÓN VÝSTAV - C.I.E


ALMUR, Gratulujem! :winner:
Referencie na výstavy samotné sú celkom priaznivé, mňa odstrašuje tá cesta cez "graničku"... :ha:
sjulia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1021
Bydlisko: Košice

Re: Výstavy v Ukrajine

Poslaťod ALMUR » Pon 29.08.2011 10:56

Ďakujeme za gratuláciu....osobne si myslím,že z Košíc je to v pohode,je to predsa bližšie a ak pôjdeš skorej ráno,tak to odbavenie nejak pretrpíš v rade na prechode...myslím že pre Teba je vhodné cez Vyšné Nemecké....no a PHM je tam fakt lacnejšie ...neviem prečo,ale je to tak. :pac: :ahoj:
ALMUR
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 264

Re: Výstavy v Ukrajine

Poslaťod Nefertity » Sob 10.09.2011 14:07

Akurat sme prisli z Ukrainy na vystavu v Presove a nemali sme ziadne problemy. Len sme ukazali vet.pasporty slovenskim colnikam a pustili nas. Ukraincy sa nami nezaujali. Isli sme autobusom z Uzgorodu. Mozno ze ked ides autom o bude vecsi problem. uvidime ako to bude na spatnej ceste.
Samozrejme ze sme mali vsetky ockovania, cipy, listky pre psov, a psov sme mali stale v prenosnych taskach.
Nefertity
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Výstavy v Ukrajine

Poslaťod Vikiki22 » Str 23.05.2012 9:07

Zaujímavý článok o výstavách v Ukrajine je v časopise Pes přítel člověka č. 5/2012. :ahoj:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Výstavy v Ukrajine

Poslaťod Shans » Pon 04.06.2012 13:41

NOVE udelenie titulov na Ukrajine (nove varunki)
AWARDING OF THE TITLES IN UKRAINE (with the countries that signed the contract "on the mutual recognition of titles")
http://uzhgorod-dog.org/index.php?id=213
Majitelia psov žijúcich v Slovakia
Mladi Championi Slovenska , a Championi Slovenska za novimi pravidlami mozu dostaty Junior Championa Ukraini a Championa Ukraini.
(S krajinami, ktoré podpísali zmluvu "o vzájomnom uznávaní titulov")
S občanmi členských krajín FCI, s ktorými zmluva "o vzájomnom uznávaní
titulov" (krajiny: Bielorusko, Bulharsko, Gruzínsko, Cyprus, Lotyšsko,
Litva, Moldavsko, Poľsko, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Slovensko, Slovenija,
Čierna Hora , Fínsko, Česká republika, Estónsko), platia tieto pravidlá !!!

psi kteri maju Slovenský šampión krásy mladých i dostanu
1 JCAC na mezinarodnej vistave v Ukraine, môže požiadať o titule na Mladego Championa Ukraini.

psi kteri maju SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY i dostanu
1 CAC na mezinarodnej vistave v Ukraine môže požiadať o titule na Championa Ukraini

Cekame na navstevnicov z Slovenska na nasi vystavi v Uzhgorode v roku 2012
FCI-CACIB International Dog Show in Uzhgorod double CACIB 18-19 of August
2012 and Special show of the hunting breeds CAC UA Zolotoj fazan -2012
http://www.uzhgorod-dog.org/

To obtain certificates "Junior Champion of Ukraine", "Ukrainian champion", citizens of FCI member with whom concluded an agreement "on the mutual recognition of names" (from these countries: Belarus, Bulgaria, Georgia, Cyprus, Latvia, Lithuania, Moldova, Poland, Russia, Romania, Serbia, Slovakia, Finland, Montenegro, Estonia), receiving 1x CAC at the International Exhibition in Ukraine (Uzhgorod), and are certified by the champion of his country.
!!! For citizens of other countries not included in the list, the certificate "Champion of Ukraine" is issued by different rules.


... nemôže byť stratena registrácia pretože systém On-line registrácieprijíma registrácie. Registrácii neprijíma systém, ked porušili pravidlá tohto zápisu.
Shans
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: Výstavy v Ukrajine

Poslaťod katkariinka » Pon 03.12.2012 15:10

Nie ze by som sa chystala na vystavu na Ukrainu, ale...

Pozerala som si na stranke podmienky ziskania titulu sampion krasy Ukrajiny (BTW, maju to riadne komplikovane a kopec roznych titulov a ciest ich ziskania :pac: ) a Slovensko medzi krajinami, ktore si uznavaju tituly, nie je. A to som pozerala anglicku aj ukrajinsku verziu :nwm:
Ale zas v anglickej verzii je navyse Polsko a v ukrajinskej Slovinsko :pac:
http://uku.com.ua/shows_champ/titles.html
Для получения сертификата "Юный Чемпион Украины", гражданами стран членов FCI, с которыми заключен договор "О взаимном признаниии титулов" (Беларусь, Болгария, Грузия, Кипр, Латвия, Литва, Молдова, Россия, Румыния, Сербия, Словения, Черногория, Финляндия, Чехия, Эстония),


http://uku.com.ua/english/titles.html
he citizens of Belarus, Bulgaria, Georgia, Cyprus, Latvia, Lithuania, Moldova, Russia, Romania, Serbia, Monte Negro, Finland, Estonia, Poland, Czech Republic provide:
- 1 x САС - awarded at any CACIB Dog Show in Ukraine and the certificate of the Champion of the dog owner's native country.
- 2 x САС - awarded at any CAC Dog Show in Ukraine and the certificate of the Champion of the dog owner's native country.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Výstavy v Ukrajine

Poslaťod Shans » Str 05.06.2013 10:30

Bohužiaľ, v SKJ ( v 2012)  Nechceli podpísať dohodu s Ukrajinou o uzavretí po 1 CAC , Championa Ukraini ako to podpísané od Českej republiky, Poľska a ďalších krajín.

Mozno zatvority Championa Ukraini len tak:
Awarding of the JUNIOR CHAMPION OF UKRAINE- title If your dog has the title of Junior Champion certificate of their country 2xJCAC - must be received at the double FCI-CACIB Dog Shows in Ukraine in junior class

Awarding of the CHAMPION OF UKRAINE- title If your dog has the title of Champion certificate of their country 2xCAC - must be received at the double FCI-CACIB Dog Shows in Ukraine in following classes: intermedia, open, working, champion.
Information from the central site of the organization AWARDING OF THE TITLES IN UKRAINE http://uku.com.ua/english/titles.html

Rules for receiving simplified to obtain the AWARDING OF THE TITLES Champion of Ukraine
(with the countries that signed the contract "on the mutual recognition of titles") http://uzhgorod-dog.org/index.php?id=243
Shans
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: Výstavy v Ukrajine

Poslaťod Shans » Uto 13.05.2014 13:44

FCI-CACIB x 2, CAC UA Uzhgorod 16-17.08.2014
SUMMER DOG SHOW 2014 Uzhgorod
We invite you to take part in the Internationals Dog Show of all breeds, which will be held in Uzhgorod
with FCI-CACIB award

16.08.2014 FCI-CACIB ZHEMCHUZHINA KARPAT-2014
16.08.2014 Special dog show of the hunting breeds CAC UA Zolotoj fazan-2014
take part of III, V, VI group only breeds attachment to FCI work trials IV, VII, VIII, X (all breeds)
with CAC-UA award

17.08.2014 FCI-CACIB Zakarpatie-2014
17.08.2014oodle Club Show (rank CW-Club Winner)

http://uzhgorod-dogcacib.jimdo.com/english/
Shans
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: Výstavy v Ukrajine

Poslaťod Renée Valentová » Ned 07.02.2016 0:09

Ponúkam handling psov 19.-20.3.2016 v Uzhorode prosím ak máte záujem kontaktujte ma na mojom e-maili: renee.valentova@gmail.com alebo na mojom osobnom facebooku Renka Renée Valentová. Za možnú spoluprácu vopred ďakujem :smile:
DOG HANDLER ;)
Renée Valentová
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Predchádzajúci

Späť na Výstavy