Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne výstav.
Odoslať odpoveď

Re: Prvá výstava

Pia 13.05.2022 15:46

zlatíčko :love:

ale aj tie zuby, aj toho kliešťa zvládne, len s ňou treba trošku robiť :yes: a prihlás ju na ten handling!!

Re: Prvá výstava

Pia 13.05.2022 15:48

podla mna ju dobre ohodnotili, lebo bola mila k ludom, som si vsimla, ze ju rozhodca skusal...
Lebo mna ako som vychadzala z kruhu nejaky pumi zakusol do nohy, este ze som mala dlhe nohavice, uz by bola krv.

Re: Prvá výstava

Pia 13.05.2022 22:53

:oo: to poteší...

Re: Prvá výstava

Pon 16.05.2022 22:39

kym sa ja dostanem pri dietati k PC,
prvý a druhý den dokumentacne, treti so mnou nastastie nemam, ten mazem z pamate, neviem vystatovat. :lol:
Prílohy
IMG_7409.JPG
IMG_7072.JPG
IMG_6991.JPG

Re: Prvá výstava

Pia 20.05.2022 6:20

Oha, ozaj pekný psík. Shel, :jop:

Re: Prvá výstava

Uto 28.06.2022 17:56

Idem sem do tejto temy :lol: este tyzden vydrzte, potom bude pokoj s mojimi otazkami :heh:
Viem niekde zistit, ako je rozmiestneny areal, kde je parking a kde je kruh nas..? A kedy pojdeme - to bude daky casovy rozpis..? Predpokladam, ze psa v aute otvoreneho zakryteho asi nechat nemozem, lebo kopa aktivistov....?
Inak teda vyzera, ze nakoniec som v pracovnej triede sama, nejak ten dalsi zmizol odtial... Najdem.kdesi katalog..?
A co mam.mat so sebou vsetko..? :lol:

A nebudete niekto v kruhu? :ha:

Re: Prvá výstava

Uto 28.06.2022 18:24

však sa pýtaj, aspoň je sranda :heh:

rozmiestnenie kruhov a parkovanie by malo byť na stránke, prinajhoršom bude v katalógu.
po uzatvorení prihlasovania by mal byť k dispozícii minikatalóg, tam bude počet psov, triedy, časový rozpis... plný katalóg s menami psovi bude k dispozícii (pravdepodobne na stiahnutie online) až v ráno výstavy.
v otvorenom kufri by nemal byť problém nechať psa, hlavne ak budeš mať striebornú plachtu, ale v zavretom aute ani náhodou.

potrebuješ si hlavne vytlačiť vstupný list, inak ťa nepustia dnu. súčasťou toho je katalógové číslo, to musíš tiež mať. musíš doniesť aj pet pass s platným očkovaním proti besnote. mala by si mať u seba pp a pracovný certifikát, ale to nebude po tebe nikto chcieť ak nebude problém.

ak tam nebudem mať inú akciu, prídem robiť. slausa tuším bude, straka nie.

Re: Prvá výstava

Uto 28.06.2022 18:31

Vezmi si ešte vlhčené utierky a jedno komplet oblečenie na prezlečenie. Ak psa nejako upravuješ, tak si tie pomôcky vezmi so sebou, nikdy nevyzerá pes horšie ako tesne pred vstupom do kruhu. :heh: Ešte odporúčam vziať si vlastné jedlo a vlastnú kávu, ja si dosť často nevyberiem z tej ponuky. Dobre, nejem mäso, ale aj tak, je tam taká kolotočová strava. :lol:

Re: Prvá výstava

Uto 28.06.2022 18:35

no hlavne tá kolotočová strava býva BRUTÁLNE drahá.

a to oblečenie :jop: vždy sa niečo zašpiní, roztrhne alebo oprší, teda aspoň pri mojom šťastí, takže úplne súhlasím.

also, zicherky. ale skôr držiak na číslo. a pamlskovnik/lopticku.

Re: Prvá výstava

Uto 28.06.2022 18:43

Dik za tipy. :jop: drziak na cislo teda nemam ale.. oblecko beriem do kruhu dake ine, vcerajsi trening vystavny vyzeral.takto :ha:
20220627_201048.jpg

a to bude nejak nadlho..? Ja chcem prist a do.hodiny odist... :haha: utopia..?

Shel, v zavretom.aute pri 35 stupnoch - to snad nemyslis vazne :heh: akurat ludia su cudni a sa bojim, ze daki aktivisti budu mat chut ho zachranovat aj z toho.otvoreneho :ach: budem to.musiet dako vymysliet a najat mu dakeho.strazcu.. akoze mam aj taku velku latkovu prepravku, ale v aute by bol asi spokojnejsi.

A teda niekto budete priamo u NO..?

Re: Prvá výstava

Uto 28.06.2022 18:46

Do hodiny odísť? :lol: Presuň sa do témy Vtípky. :heh:

Re: Prvá výstava

Uto 28.06.2022 18:47

No dobre.. tak kolko casu treba...? :ha: ma ist so mnou kamoska a ta nechava psov doma..

Re: Prvá výstava

Uto 28.06.2022 18:59

Wer, personal vacsinou dopredu nevie u koho bude ale ja teda budem najskôr u anglicky hovoriaceho, vraj majú málo ľudí.

Do hodiny odísť, s tým sa rozlúč hneď teraz. Držiak na číslo ti môžem požičať alebo si proste vezmi gumku na vlasy ktorá ti obíde ruku :lol:

Najdu sa aj takí co tie psy v aute sú schopní nechať, ale rátaj s tým, ze budeš parkovať skôr ďalej od kruhu.

Re: Prvá výstava

Uto 28.06.2022 19:09

Mne by nevadilo nevidiet na psa v aute (aj ked neviem, ako daleko to moze byt..), na nasich akciach sa nebojim, tam ma tak psov kazdy a nikoho nenapadne tam pchat ruky napr, tu neviem.. Zvazim na mieste..
A teda ten cas - musim prist hned rano? Prezentacia je do isteho casu? Ako byvaju kruhy - to nemusime tam byt asi jedine plemeno, co?
Neni to dost odveci mat tam psov cely den v tychto horucavach..? Vsak to nie je zdrave vobec

Re: Prvá výstava

Uto 28.06.2022 19:11

Môj pes nevyhrával, na výstave sme boli cca 4-5 hodín minimálne, niekedy aj 6.

EDIT: Veľa návštevníkov (a žiaľ aj vystavovateľov) považuje výstavu psov za nejaké mini zoo alebo čo. Že tam nie sú zlé psy, lebo ich ľudia predsa vystavujú. Ak sa obávaš, že by mu tam niekto pchal prsty a on by ublížil, tak by som sa možno ani neokúňala dať tam tabuľku.
Naposledy upravil Lindchen dňa Uto 28.06.2022 19:13, celkovo upravené 1
Odoslať odpoveď