Mackie píše:A este aj top6 v zavereckach.
No prosím.

Mackie píše:A este aj top6 v zavereckach.



za velkymi z vlastnej fajty sa isla potrhat, bratia jej az tak nesadli, bola schopna na jedneho cerit zuby a vzapati sa otocit k inemu a hodit sa mu pod brucho. A ulicky so stankami ako stvorene na x rychlych stretnuti, sahaciek, obtieraciek, neskodnych buchnuti.
tak sme to mali aj so skuskou povahy, rovno pri nas sa zabrzdil, podarilo sa mi ho odchytit. A potom aj nieco negativne, z jedneho stolika do nas skocil jeden pes, najprv zahucal a potom rybicka dole, ale po troch vypadoch si to rozmyslel a isiel prudit na mensie ciele.
a mena, uf, nic. Ani z dneska si nepamatam, nepovedzte Dasken, psst..
. A áno, ak začína byť niekto úspešný na výstavách, rýchlo ich to vcucne. 

my sme sa prešli aby sme dostali disk













dame si asi este oblastnu vystavu, co bude na vychode, a musim nieco ine vymysliet, nic nevie, krivy chvost, no co z nej vyrastie 
