
)

no to sú šikovníci... ach.
u vás ako?


Minulí rok bola Dia prvá v plemene a celkovo 5.


20 rokov som chodila po výstavách a čakala na psa, ktorého by som tam mohla zahlásiť, a keď ho konečne mám, tak vraj korona
môžem okašľať takýto svet










Vikiki22 píše:Há, Nitru zrušili úplne.


"výsmech" je presné.