Výstava a odev vystavovateľa

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod Tasha » Štv 13.03.2008 9:29

Zaujímal by ma váš názor na túto tému. Ja som zatiaľ nemala problém s rozhodcami aj keď raz som bola oblečená naozaj trošku nevhodne(ale to len kvôli teplu). Ale známi mal napríklad problém s rozhodkyňou rtw. Ale mala by naňho pripomienky asi aj keby mal oblek.
Tak ako chodíte oblečený na výstavy? Zaujíma ma to hlavne pri veľkých plemenách, kde je problém si obuť napríklad čižmičky na ihličkách...
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod lusy » Štv 13.03.2008 10:12

nejake tie nazory na oblecenie padli aj tu viewtopic.php?f=7&t=1439
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod lucik » Štv 13.03.2008 10:22

no u nas pri labikoch to nie je az take narocne, vacsina ludi je v riflach, nohaviciach, maskacoch alebo polovnickom comsi + nejake saka, topanky alebo tenisky.. v TN bola jedna baba ale v kostyme a vyzeralo to velmi dobre..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod Tasha » Štv 13.03.2008 10:50

Ja som rozhodnutá ísť do nitri oblečená slušne. Ale určite vynechám veľké výstrihy. Aj tak tam nie je čo ukazovať :haha:
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod katka » Štv 13.03.2008 11:29

mno ja som si na výstavy špeciálne kúpila hnedý športový nohavicový kostým...šupnem do toho len dajakú blúzku, poprípade tričko pod sako a je to. Je super, lebo sú aj na nohaviciach vačky na piškóty. A topánky....mno nosím takú športovejšiu obuv rovnakej hnedej farby, lebo s mamutom veľa beháme.
Kostým je tenký, takže ho môžem použiť aj v lete....

inak vyzerá to takto: http://sk.fotoalbum.eu/BAK/a21841/00000002
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod Tasha » Štv 13.03.2008 11:34

vyzerá to dobre
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod katka » Štv 13.03.2008 11:37

jj..je to aj pohodlné a hlavne nekrčivé...prioritou pre mňa boli vrecká na nohaviciach, lebo my v kruhu bez piškótov sme nahraní :heh:

opýtaj sa aksniteb, ako to vyzerá na živo :no:
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod aksniteb » Štv 13.03.2008 12:09

Neviem Katka na čo práve narážaš... ukáž Mii v kruhu piškótu a hneď začne skákať ako opica - pažravka jedna pažravá - ale to je skôr výnimka, ktorá potvrdzuje pravidlo, že malamuti sú pre piškótu ochotní spraviť čokoľvek - aj stáť ako socha :jop:

Ale určite súhlasím, že najpraktickejší je kostým a pohodlné boty a aj to dobre vyzerá.
aksniteb
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 209
Bydlisko: Žilina

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod katka » Štv 13.03.2008 12:14

Som myslela ten môj kostýmček, že vyzerá na živo superne ... :no:

mnooo a Miuška... :lol: ...to je predsa modelka naša..ona úplatky nepotrebuje. To Bak je iný prípad.... bez mňamky sa môžem ísť akurát tak dať vypchať... :heh: ... aj keď v poslednom čase ani piškotik moc nepotrebuje.... :jupi:
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod aksniteb » Štv 13.03.2008 12:30

Jasné, že tvoj kostým je úplne super
... som dnes akási nechápavá :pac:
aksniteb
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 209
Bydlisko: Žilina

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod bubonic » Štv 13.03.2008 18:42

no ja som vystavovala akitu, kde sa ako pri mamutíkoch dosť behá (že baby), takže v slušných nohaviciach a nejaké slušné tričko,košela a pod. vrecká som nepotrebovala, bo Falinko mi na na piškóty v kruhu hodil plech. On si tam stál a nech mu dá každý svätý pokoj :lol: . chystám sa vystavovať amerického kokeršpaniela (ale zatiaľ len fakt chystám) a tam som si zadovážila sukňový kostým s vreckami :jupi: vzhľadom k tomu že nie som práve najštíhlejšia som zvedavá ako to bude vyzerať :haha: . ale sama som si vybrala.
u nás v akitách vystavoval a dodnes vystavuje jeden chalan (baby možno ho budete poznať, je z Vráblov), ktorému slušné oblečenie hovorí asi tak málo ako bezdomovcovi. No des. Na poslednej špeciálke mal na hlave šiltovku a kapucňu. ja beriem, že bolo desné počasie, ale toto bol vrchol.
Keď si zoberiete, že rozhodcovia chodia v kostýmoch a nohavice, sako, košeľa, tak rifle a podobne sa mi zdajú neúctou voči nim a oblečenie onoho mladého muža priam výsmechom.
Mať psa a lásku mu nedať je ako pri studni stáť a smädom umierať.
bubonic
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 524
Bydlisko: Bratislava Petržalka

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod katka » Štv 13.03.2008 19:55

jojo...vieme presne o koho sa jedná... niektorí si aj myslia, veď je to len klubová akcia, tak môžem prísť aj v montérkách..... :hmm: ..niečo strašné
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod Bibiana » Štv 13.03.2008 20:08

Tak ja som vystavovala argentínu vždy rifle, tričko, poprípade sveter.. Farebne sme zladení boli keďže maco je biely a môj šatník tmavý :heh:
No na nejakej blízkej výstave by som sa aj ja mala objaviť v "slušných nohaviciach" a nejakom tom tričenku :no: Vačky nepotrebujeme keďže reakcia na dobrotky v kruhu 0 bodov.. :ua:

A ako som písala aj v téme, na ktorú tu je link. Veľmi sa mi páči, keď je človek nahodený, samozrejme nie extra prípady, kedy to vyzerá tak, že človek došiel kvôli sebe.. :yes:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod Silwuska » Štv 13.03.2008 20:19

Mi ked pojdeme vyhrat teda tu vystavu /uz nevim presne ktora to bola, ale najskor setkyyy :lol: / tak si obleciem nieco cervene..prvak tu farbu lubim a druhak sa to hodi ako kontrast ciernej :smile:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod Lili » Štv 13.03.2008 20:25

hmm, aj ja mám šedý kostým, ale tak nie vždy sa ho podarí zobrať, kedže koľkokrát cestujem vlakom a aj tak som nabalená ako ježiško :heh: (vtedy mám rifle a slušné tričko a tak, tak proste športovo-elegantne zladená :)) ale ked sa dá, tak zoberiem, len rozmýšľam nad inou farbou, ale tak to má ešte čas... mám výhodu, že Asha neni napr. čisto čierno-biela, ale ona je tak pekne tienovaná ako činčilka, takže aj ked mám šedý kostým, tak to až tak nesplíva, ale musím vymyslieť ešte niečo bledšie, nech viac vynikne, ale zatiaľ sme spokojné :smile:
Lili
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 235
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Ďalší

Späť na Výstavy