Kupírované psy a zahraničné výstavy

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Kupírované psy a zahraničné výstavy

Poslaťod Vikiki22 » Uto 22.11.2016 22:06

Na Slovensku áno, v ČR nie. Myslím, že sa môžu aj v Maďarsku. Ostatné štáty neviem.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Kupírované psy a zahraničné výstavy

Poslaťod wewerica » Str 04.01.2017 12:43

Taaakze ked to niekomu pomoze, dala som si tu namahu a studovala som v ktorych krajinach kupirovany psy mozu na vystavy a v ktorych nie. Vacsinou som pozerala take okolite krajiny kde nieje problem sa dostat.
V tychto krajinach sa kupirovane psy moju vystavovat na vystavach (avsak v niektorych maju napr pravidlo ze psy narodene skor ako 2015 atd, cize nejake obmedzenia tam platia):
Poľsko, Srbsko, Ukrajina, Čierna Hora, Maďarsko, Bulharsko, Bosna a Hercegovina (to su vystavy o ktore som sa ja zaujimala s kupirovanym psov...)
ale ked teda niekto ma vybranu krajinu a potrebuje zistit ci tam s kupirovanym psom moze ist na vystavu, musi si pracne hladat nejake stanovy vystav ich statnych organizacii a tam sa to urcite docita :jop:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Kupírované psy a zahraničné výstavy

Poslaťod Nyssa » Str 04.01.2017 15:47

neviem ako teraz, ale v 2014 sa aj v Rumunsku ešte vystavovalo kupírované psy a myslím, že to tam platí stále
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Predchádzajúci

Späť na Výstavy