Prvá výstava

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Prvá výstava

Poslaťod wer » Uto 28.06.2022 19:13

:oo:
To akoze v tomto.hice.. hlavne ze so psami von len skoro rano a neskoro vecer.. predpokladam, ze zas tienu tam asi moc nie je a ludi so psami kopa..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Prvá výstava

Poslaťod Slausa » Uto 28.06.2022 19:14

Je dosť možné že ako NO budete mat svoj separe kruh ale iste to nie je pokiaľ nie je rozpis, kt som zatiaľ nevidela.

Prijem byva rano od pol ôsmej, na tu tam uplne byt nemusíš ani ked začínate hneď ráno ako prví v kruhu, ale aspoň 20 minut pred je fajn, nech tam nebesá na poslednú chvíľu a nehladas kruh. Bude to vonku, netuším ako to bude rozdelené, v halách to mava aký taký systém po číslach, tu to bude asi skorej podla priestoru.
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Prvá výstava

Poslaťod wer » Uto 28.06.2022 19:21

No tusim niekto aj spominal, ze NO mavaju o trosku vacsie kruhy..

Ze ja nechodim aspon ako divak na tie vystavy.. :heh: nie som pripravena vobec
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Prvá výstava

Poslaťod Elis » Uto 28.06.2022 19:36

ted, co jsou urcene casy, uz tam urcite nemusis byt 6 hodin, kdyz nečekás do zaverecek :angel:
zase ji tolika nestraste :ha:
vedru se nevyhnes, to urcite ne, ale...

v nedeli jsem byla na vystave cca 4 hodiny, ale 3 plemena - a i s kafem, stankama a pokecem po, nez se vyzvedli ceny a zapsali se vysledky...
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Prvá výstava

Poslaťod clupko » Str 29.06.2022 10:30

ja samozrejme nie som nejaky vystavny expert :lol: ale tiez si myslim, ze to nemusi trvat tak dlho. ved ide o zaverecky, nie? ak postupis, budes cakat na zaverecky, tak ano, to moze byt 5 hodin. ale ak nie, tak len vystavis a hotovo, uz ked tak len zapis znamky a mozes ist.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Prvá výstava

Poslaťod Shel-chan » Str 29.06.2022 13:18

ked linda vystavovala, este sa nezvykli davat rozpisy, ze ktore plemena na 10:30, na 11:00, na 12:00. dnes sa to uz robi... ale nie vzdy sa to stihne. a teda je to rozpis pre prve plemeno, a potom jeden casovy udaj pre plemeno niekde v strede, ostatni maju smolu.
slausa hovori o zaciatku prejimky, ta byva o 7:30, ale posudzovanie vacsinou zacina az 9:30, staci ti tam byt tak alebo s nejakym predstihom, najma ked nepotrebujes rozkladat kennelku/stolik/cesat psa a pod.

Lindchen píše:Môj pes nevyhrával, na výstave sme boli cca 4-5 hodín minimálne, niekedy aj 6.

ja neviem ci zle citate, ale linda nepisala o zavereckach.
v kazdom pripade ak si myslite, ze 6 hodin so psom cakat na posudenie je nerealne, chcem mat pri sebe popcorn, ked sa vam to stane...

ak nemas psa - samca a nie ste prve plemeno v kruhu, ani boh ti nevie povedat, kedy sa dostanete na rad.
aj ked teda wer ma psa v pracovke, cize bude zhruba v polovici... nie suku v sampionoch :heh:
ale kedze je sam v triede, tak ak nebude na nom nieco extra seredne, pojde aj o caciba, a podla toho kolko bude psov, tak mozno aj o boba.

elis, ja som bola na poslednej vystave - klubovke - od 10 rano do 19 vecer. boli sme prve plemeno, ale posudili ma az po 12tej. kolie na tom boli este horsie, kratandy boli az po nas, priscilla si so svojimi sukami pockala riadne. zaverecky zacali snad az niekedy po stvrtej.
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Prvá výstava

Poslaťod clupko » Str 29.06.2022 13:34

Shel-chan píše:
Lindchen píše:Môj pes nevyhrával, na výstave sme boli cca 4-5 hodín minimálne, niekedy aj 6.

ja neviem ci zle citate, ale linda nepisala o zavereckach.
v kazdom pripade ak si myslite, ze 6 hodin so psom cakat na posudenie je nerealne, chcem mat pri sebe popcorn, ked sa vam to stane...

akoze predvedies psa a potom cakas x hodin na posudok?
ok, wow. ja mam za sebou len par vystav, medzinarodne, jedna narodna, jedna klubovka - ale vzdy som dostala posudok (akoze ten papier) do ruky uz pri odchode z kruhu :nwm: takze podla svojej skusenosti som to pisala. sorry, nevedela som, ze to nie je standard.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Prvá výstava

Poslaťod Shel-chan » Str 29.06.2022 13:59

nie nie, posudok standardne dostanes hned, resp. po plemene. ale x hodin cakas na predvedenie.
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Prvá výstava

Poslaťod Slausa » Str 29.06.2022 14:07

Offtopic: Teoreticky môžeš čakať aj na posudok, ja som niekedy zlá a keď máme 40 psov v plemene, nestíhame, ženiem rozhodcu a do kruhu sa mi zrazu nahrnie 10 ľudí pýtajúcich posudky a pletúcich sa pod nohy rozhodcovi ktorý medzitým posudzuje ďalšiu skupinu tak ich vyženiem a rozdávať to po bobovi/po jednom ked si prídu vypýtať. Niektorí sú dosť drzí, keď si prídu pri kruh a ukážu číslo, tak podám, ale keď sa chlapík, čo počas posudzovania prišiel, že on ma aj inú robotu a nema na nas cely deň tak ho ujo havelka skoro zaroloval do koberca. Rovnako nevzdávam bez čísla v ruke, oni si to potom navzájom berú, známy znamenu a je v tom chaos
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Prvá výstava

Poslaťod wer » Str 29.06.2022 15:06

Pockat, pockat, aky cacib..? s takym neratam. :heh: ani s V neratam :heh: to mi take hrozi? U vlkosedaka? :lol: To by som potom musela cakat do zavereciek..?

A teda papiere odovzdavam.v kruhu tiez? A ten posudok potom.pacim z kruhu nejak priebezne tiez?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Prvá výstava

Poslaťod Slausa » Str 29.06.2022 15:12

V kruhu neodovzdavas nic. Len nastupis s pripatym číslom ked bude treba
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Prvá výstava

Poslaťod Silvuch » Str 29.06.2022 15:32

toto bude tam, kde sme boli so Shel minule, agrač vonkajšie priestory..
ak si chodila na agrokomplex nitra vystavu, tak to je v tych priestoroch kde boli zvierata hospodarske, kravy, su tam mastale, jazero, je to v podstate za vodou.. Miesto fajn, ale tien nenajdes.
parkovanie nie je daleko, ak prides veeelmi skoro = to ta este pustia za vodu, ak prides neskoro budes musiet parkovat na parkovisku daleko..
psa v aute otvorenom nachvilu v pohode, robi to tam vela ludi, s tymi klietkami..

ty sa mozes zaregistrovat az do 13:00
cakas akurat na posudok, ktory rozdavaju po skonceni plemena, to mozes dlho cakat,kedze mas psa a suky idu az po vas..
a potom zapis do rodokmenu v stanku na to urcenom, a mozes ist domov

Piatok ● Sobota ● Nedeľa:
7:30 – 13:00 Príjem psov
9:30 – 14:30 Posudzovanie v kruhoch
15:00 Záverečné súťaže
Zmena programu vyhradená!

vezmi si vlhceny uterak a tu vec na cislo, ja som si to kupila na vystave v stanku za 5 eur,
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Prvá výstava

Poslaťod Silvuch » Str 29.06.2022 15:42

tu su kruhy
48.30029406415356, 18.107676901993397
tu parkuju ti prvi
48.30144836907556, 18.105886060363105
tu, ak prides neskoro
48.30293560808956, 18.102994017978787
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Prvá výstava

Poslaťod wer » Str 29.06.2022 20:56

Nebola som ja nikdy na agrokomplexe... a boze, tam je voda..? :heh: :pac:
Dobre, takze ked chcem parkovat kdesi pri kruhu, mam tam dojst o 7..?
No som zvedava na ten harmonogram.
Ale predpoved zatial vyzera fajn - 23 stupnov, polooblacno, priam ideal.

A na to cislo, silvuch, vsak nevies mi to pozicat - odmietam.dat 5 eur za jednorazovku, si radsej tu zmrzku kupim :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Prvá výstava

Poslaťod Slausa » Str 29.06.2022 21:22

Wer, úplne ti stačí gumička na vlasy, alebo ti požičiam klip ja, mam doma
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy