[D] Planéta Zem zhora

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

[D] Planéta Zem zhora

Poslaťod Aris » Štv 20.08.2009 20:21

Pre mňa fakt super dokument :jop: Dnes sa tam venovali globálnemu oteplovaniu a skleníkovému efektu a podobným veciam :jop: Býva každý štvrtok o 20:00 na STV 2.
Offtopic: My sme napr. boli vždy v škole presviedčaní že jazdenie aut v Brazílii na ten alkohol je super a nemá to žiadne proti, ale tu to bolo naozaj super vysvetlené :jop:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Planéta Zem zhora

Poslaťod Betušik » Pia 21.08.2009 8:35

skusim dakedy kuknut :jop:
Obrázok
Betušik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Planéta Zem zhora

Poslaťod catherine » Sob 22.08.2009 9:56

Wow, som nemyslela že je tu o tom založená aj téma. Jasné, že to pravidelne pozerám, teda posledné 3 časti som videla asi tak popri chate s kamošom :ach: ale je to fakt úžasný dokument, najlepší z tých čo som zatiaľ videla.
catherine
Nováčik
 
Príspevky: 47

Re: Planéta Zem zhora

Poslaťod Federika » Sob 22.08.2009 14:31

Tak skusim aj ja. Lepsie ako kadejake debiliny co davaju vacsinou. :jop:
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Planéta Zem zhora

Poslaťod Betušik » Sob 22.08.2009 15:03

Federika píše:Tak skusim aj ja. Lepsie ako kadejake debiliny co davaju vacsinou. :jop:

hej suhlasim :heh:
Obrázok
Betušik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: [D] Planéta Zem zhora

Poslaťod AKAKIKA » Ned 02.10.2011 10:24

musim povedat, ze tento dokumentarny serial je velmi dobry.. uz len pre to aby ludia videli co sa deje na svete, ze existuju ludia, ktor chovaju medvede ktore ucia "tancovat" a chudata trpia - su uveznene a podla mna tyrane........... mozno to ludom otvori oci a zacnu proti takymto veciem bojovat a postavit sa na tu spravnu stranu a podporia organizacie, ktore takymto veciam zabranuju alebo sa aspon snazia tomu zabranit.....
Mne sa az hnusi aky ludia existuju a akym sposobom dokazu ublizovat zvieratam alebo prirode....

http://www.youtube.com/watch?v=rXV_Cuug ... r_embedded
AKAKIKA
Okoloidúci
 
Príspevky: 1


Späť na Nesúvisiace so psou tematikou