[F] Obľúbené seriály

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod hewča » Štv 30.03.2023 13:28

zacala som cez vikend pozerat "The Office" a uz som na tretej serii :lol: dost navykove.. plus fakt ze casti maju do 20 minut, to mam rada :smile:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod wewerica » Štv 30.03.2023 13:33

to je môj najoblúbenejší seriál, stále si na ňom idem...všetky diely som videla tak 3 krát určite :joint:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Mac Gie » Štv 30.03.2023 13:34

ja som to celé videla už 3x :joint: a stále so sebou bojujem, keď nemám čo pozerať :heh: videla som aj tú anglickú ale tá mi neprišla taká vtipná, asi preto, že som im až tak nerozumela kvôli prízvuku :hi:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod clupko » Štv 30.03.2023 13:36

tak ja som presny opak, mne ta americka verzia prisla ovela menej vtipna a ovela viac nasilu. a original uplne ze top, jeden z mojich oblubenych serialov.
videla som kusok aj z francuzskej, kanadskej, nemeckej verzie, vsetko je to dobre. proste cool koncept :lol:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod wewerica » Štv 30.03.2023 13:39

ja som tu anglickú pozrela možno dva diely, tiež mi to vôbec neprišlo vtipné. americká za mňa top.
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Silvuch » Štv 30.03.2023 17:04

mne to vobec nesedi, sak tam nic neni :D kuknem tu anglicku.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod straka17 » Štv 30.03.2023 18:50

What we do in the shadows. Vypinam pri tom mozgy po robote :lol:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Domca » Pia 31.03.2023 12:22

My sme dopozerali najnovšiu sériu You aj poslednú sériu Servant :lol: mám toľko ďalších seriálov na zozname, že ani neviem čo vlastne tam je :heh: ale to sa nesťažujem teda :ha:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Margita » Ned 02.04.2023 21:11

Ďalší seriál čo stoji za to si ho pozrieť Gomorra
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod clupko » Pon 19.06.2023 8:44

kto sleduje Black mirror?
pre mna to je jeden z najlepsich serialov vobec, a aj ked 5. seria sa mi nezdala az taka uzasna, stale to bolo skvele.
ale tato najnovsia seria, co teraz vysla, ma extremne sklamala.... vsak to je ako keby som nejaky iny serial pozerala. TOTO marketovali ako "The most unpredictable, unclassifiable and unexpected season yet"??
dej je naprosto predvidatelny, vobec to nie je temne (praveze sa casto uchechtnem, hlavne pri poslednom dieli Demon 79, to bola cista komedia), a s technologiami maju tie zapletky vacsinou len malo spolocneho. Joan is awful sa mi zdalo asi najviac podobne predoslym seriam, a ten diel o astronautoch bol ok, aj ked silno predvidatelny. ta hovadina o herecke bola vyslovene hlupa, to bolo ciste Becko. Loch Henry bol opat uplne predvidatelny, a velmi neoriginalny krimi thriller.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod pigie » Pon 19.06.2023 9:00

Ja prave teraz. A neudrzalo ma to pred obrazovkou. Skusila som prve dva diely prvej serie a neudrzalo, tak som dala tomu asi rok pauzu... Teraz zo zufalstva som tomu dala dalsiu sancu a zas nic :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Silvuch » Pon 19.06.2023 9:49

akoze, ja som to zacala pozerat 1 seriu, 1 diel totalna blbost, 2 ma chytila, hlavne ten zaver, ostalo mi az tazko na srdci, a potom som este videla par dielov, ale teda za mna nic moc.. Vsetky na jedno kopyto a maximalne predvidatelne... :nwm:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod pigie » Pon 19.06.2023 10:03

Silvuch píše:1 diel totalna blbost

Som to nechcela az takto tvrdo :heh: Ale v podstate ano :heh: To bol jediny, ktory som pozrela cely z prvej serie. Druhy uz som nie, ani treti som nedopozerala. Teraz som dopozerala prvy z druhej serie a stale proste nic. Ale kedze nemam moc co na praci a hladanie niecoho, co by ma bavilo je prilis zlozite, tak uvidim kolko ich realne pozriem este :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Domca » Pon 19.06.2023 11:36

Black mirror milujem, akurát sa dnes chystáme na novú sériu. Si ma moc nepotešila clupko :heh: som zvedavá že teda čo to bude
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod pigie » Pon 10.07.2023 18:10

Moj chlap mi dnes dal darcek. Reku hladaj serial dobra znameni :aaa: Chrochtam blahom :aaa: Lubim tu knihu a prevedenie sa mi paci! :aaa:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou