Čo práve čítate?

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Čo práve čítate?

Poslaťod straka17 » Štv 11.11.2021 8:12

Hm, neviem či to patrí úplne sem, ale našla som super audioknihu na YT. Veľmi dobre nahovorenú a vlastne celá značka sa venuje tvorbe audiokníh a hudobného obsahu zadarmo. :smile: Akurát teda v nemčine :heh: https://www.youtube.com/watch?v=FJ5xNFZIlXA
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Čo práve čítate?

Poslaťod Margita » Štv 11.11.2021 16:59

Juraj Cervenak
Od začiatku roku Marek precital všetky jeho knihy, kt zatiaľ ma, je ich asi 15,cita ho aj moja mama, tak len taky tip na zaujímavé čítanie,
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5659
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Čo práve čítate?

Poslaťod hewča » Pia 03.06.2022 11:56

Obhliadka bytu (Fredrik Backman)

Velmi zaujimava kniha. Pribeh vyzera najprv jednoducho a jednoznacne, ale potom sa to zacne tak zamotavat a rozmotavat, ze sa clovek nevie odtrhnut :heh:

a vela peknych myslienok, take zo zivota a do zivota
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: Čo práve čítate?

Poslaťod Mirah » Štv 07.07.2022 16:43

Mirah
Junior
 
Príspevky: 294
Bydlisko: Humenné

Re: Čo práve čítate?

Poslaťod Lindchen » Sob 20.08.2022 14:03

Konečne mi dorazila psia knižka Laika's Window od Kurta Caswella. :hi: Veľmi zaujímavé čítanie, ale aj veľmi smutné.
https://www.najlacnejsie-knihy.sk/kniha ... indow.html
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Čo práve čítate?

Poslaťod Snezienka123 » Ned 21.08.2022 9:04

To vyzerá zaujímavo :yes: , škoda, že nie je v preklade
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo práve čítate?

Poslaťod Aris » Štv 31.08.2023 4:38

Aktuálne ma asi baví robiť si s knihami zle a pustila som sa do 27 smrti Tobyho Obeda. Dosť ťažké čítanie, ale odporúčam :ua:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Predchádzajúci

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou