Mam zopar tabliet navyse, ktore nespotrebujem, zbytocne mi to tu bude stat rok dva. Datum spotreby je 9/2026.
Klasicky odcervovak, tableta na 10 kg.
Presov a okolie, pripadne smer Kosice. Postou sa asi neoplati. 50c za kus. Kontakt tuto, cez mail, akokolvek.
https://www.mojalekaren.sk/dehinel-plus ... 0-tabliet/
