Stránka 1 z 1

Kúpim - pravidlá pre zadávanie inzercie

PoslaťNapísal: Pia 02.10.2009 11:50
od Mackie
Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody.

Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ. Je povinný svoj inzerát sledovať a aktualizovať.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.


Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie zjavne súvisiacej so zárobkovou činnosťou.
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie:


Kúpim - pravidlá pre zadávanie inzercie:

1. Váš inzerát sa objaví hneď po odoslaní na fórum. Ak nebude obsah inzerátu zodpovedať pravidlám, bude zmazaný (moderátori nie sú povinní podávať informácie o dôvodoch zmazania inzerátu). Moderátori vás môžu požiadať o doplnenie chýbajúcich informácií pred zmazaním inzerátu. Zadávateľ môže požiadať o doplnenie aktuálnych informácií moderátorov prostredníctvom súkromnej pošty.

2. Kupovať je možné psy LEN s preukazom pôvodu, krmivá, predmety a potreby týkajúce sa života so psami, prípadne iné zvieratá a predmety s tým súvisiace. Vhodnosť inzerátu schvaľujú moderátori.

3. Inzeráty sa uverejňujú na dobu 3 mesiacov, potom budú zmazané. Zadávateľ môže pred zmazaním požiadať o predĺženie trvania uverejnenia, v opačnom prípade musí po zmazaní inzerátu vložiť nový inzerát. Pred ukončením trojmesačného obdobia môže zadávateľ v prípade neaktuálnosti inzerátu požiadať moderátorov o jeho zmazanie.

4a. Inzeráty týkajúce sa kúpy psov musia obsahovať:
Názov plemena, požadovaný vek a pohlavie, aspoň jeden kontakt mimo dogfóra.

4b. Inzeráty netýkajúce sa kúpy psov musia obsahovať:
Popis veci, prípustný stav danej veci (opotrebovanie), lokalitu, spôsob doručenia, navrhovanú cenu v eurách, minimálne jeden kontakt mimo dogfóra.

Ďalšie doplňujúce informácie sú vítané (www stránka, kontakty, fotky...).

6. V tejto kategórii je ostatným užívateľom povolené písať komentáre, ale musia sa týkať inzerovanej kupovanej veci. Zakazuje sa spamovať témy emocionálnymi príspevkami a zbytočnými otázkami netýkajúcimi sa priamo kupovanej veci. Takéto príspevky budú upravené alebo zmazané.

Re: Kúpim - pravidlá pre zadávanie inzercie

PoslaťNapísal: Sob 13.08.2016 6:44
od Vikiki22
Počas júla 2016 boli všetkým rozposlané SS s tým, či sú ich inzeráty aktuálne. Neaktuálne inzeráty a inzeráty staršie ako 3 mesiace boli vymazané. :ahoj:

Re: Kúpim - pravidlá pre zadávanie inzercie

PoslaťNapísal: Uto 12.02.2019 15:17
od Vikiki22
Február 2019 - vymazané všetky staré a neaktuálne inzeráty.

Re: Kúpim - pravidlá pre zadávanie inzercie

PoslaťNapísal: Uto 25.02.2020 8:46
od Vikiki22
Február 2020 - vymazané všetky neaktuálne inzeráty 2018 a 2019.