Kúpim - pravidlá pre zadávanie inzercie

Pravidlá inzercie pre Kúpim
Pravidlá fóra
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.


Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám


Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.


Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.

Kúpim - pravidlá pre zadávanie inzercie

Poslaťod Mackie » Pia 02.10.2009 12:50

Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody.

Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ. Je povinný svoj inzerát sledovať a aktualizovať.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.


Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie zjavne súvisiacej so zárobkovou činnosťou.
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie:


Kúpim - pravidlá pre zadávanie inzercie:

1. Váš inzerát sa objaví hneď po odoslaní na fórum. Ak nebude obsah inzerátu zodpovedať pravidlám, bude zmazaný (moderátori nie sú povinní podávať informácie o dôvodoch zmazania inzerátu). Moderátori vás môžu požiadať o doplnenie chýbajúcich informácií pred zmazaním inzerátu. Zadávateľ môže požiadať o doplnenie aktuálnych informácií moderátorov prostredníctvom súkromnej pošty.

2. Kupovať je možné psy LEN s preukazom pôvodu, krmivá, predmety a potreby týkajúce sa života so psami, prípadne iné zvieratá a predmety s tým súvisiace. Vhodnosť inzerátu schvaľujú moderátori.

3. Inzeráty sa uverejňujú na dobu 3 mesiacov, potom budú zmazané. Zadávateľ môže pred zmazaním požiadať o predĺženie trvania uverejnenia, v opačnom prípade musí po zmazaní inzerátu vložiť nový inzerát. Pred ukončením trojmesačného obdobia môže zadávateľ v prípade neaktuálnosti inzerátu požiadať moderátorov o jeho zmazanie.

4a. Inzeráty týkajúce sa kúpy psov musia obsahovať:
Názov plemena, požadovaný vek a pohlavie, aspoň jeden kontakt mimo dogfóra.

4b. Inzeráty netýkajúce sa kúpy psov musia obsahovať:
Popis veci, prípustný stav danej veci (opotrebovanie), lokalitu, spôsob doručenia, navrhovanú cenu v eurách, minimálne jeden kontakt mimo dogfóra.

Ďalšie doplňujúce informácie sú vítané (www stránka, kontakty, fotky...).

6. V tejto kategórii je ostatným užívateľom povolené písať komentáre, ale musia sa týkať inzerovanej kupovanej veci. Zakazuje sa spamovať témy emocionálnymi príspevkami a zbytočnými otázkami netýkajúcimi sa priamo kupovanej veci. Takéto príspevky budú upravené alebo zmazané.
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10465
Bydlisko: PO/KE (mon)

Späť na Kúpim