Hľadám - pravidlá pre zadávanie inzercie

Pravidlá inzercie pre Hľadám
Pravidlá fóra
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.


Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám


Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.


Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.

Hľadám - pravidlá pre zadávanie inzercie

Poslaťod Mackie » Pia 14.08.2009 2:57

Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody.

Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ. Je povinný svoj inzerát sledovať a aktualizovať.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.


Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie zjavne súvisiacej so zárobkovou činnosťou.
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie:


Hľadám - pravidlá pre zadávanie inzercie:

1. Váš inzerát sa objaví hneď po odoslaní na fórum. Ak nebude obsah inzerátu zodpovedať pravidlám, bude zmazaný (moderátori nie sú povinní podávať informácie o dôvodoch zmazania inzerátu). Moderátori vás môžu požiadať o doplnenie chýbajúcich informácií pred zmazaním inzerátu.

2. Táto téma je určená na inzerovanie požiadaviek na darovanie psov či iných zvierat, predmetov a služieb súvisiacich so psou tematikou (nehodiacich sa do témy Kúpim). Taktiež je možné hľadať uchovnené psy s PP na krytie.

3. V tejto kategórii je ostatným užívateľom povolené písať komentáre, ale musia sa týkať inzerovanej hľadanej veci. Zakazuje sa spamovať témy emocionálnymi príspevkami a zbytočnými otázkami netýkajúcimi sa priamo požadovanej veci. Takéto príspevky budú upravené alebo zmazané.

4. Inzeráty sa uverejňujú na dobu 3 mesiacov, potom budú zmazané. Zadávateľ môže pred zmazaním požiadať o predĺženie trvania uverejnenia, v opačnom prípade musí po zmazaní inzerátu vložiť nový inzerát. Pred ukončením trojmesačného obdobia môže zadávateľ v prípade neaktuálnosti inzerátu požiadať moderátorov o jeho zmazanie.

5a. Inzeráty týkajúce sa psov musia obsahovať:
Plemeno psa / veľkosť psa, vek psa, pohlavie, aspoň jeden kontakt mimo dogfóra.

5b. Ostatné požiadavky musia obsahovať:
Popis služby alebo pomoci, ktorá je hľadaná, spôsob realizácie / podmienky poskytnutia, aspoň jeden kontakt mimo dogfóra.
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10468
Bydlisko: PO/KE (mon)

Späť na Hľadám