Humac Natur

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Humac Natur

Poslaťod Vikiki22 » Str 03.02.2016 17:36

Počuli ste alebo skúšali ste podávať pre psa Humac Natur? V škole sme pred rokom mali prednášku o tomto produkte vo vzťahu k výžive a celkovej úžitkovosti a zdravia kurčiat a veterinár ho nevedel vynachváliť. Vraj veľmi dobre funguje aj na iné zvieratá vrátane psa.

Charakteristika:
HUMAC® Natur AFM, je organicko minerálna kŕmna surovina s vysokým obsahom humínových kyselín, je prášok hnedočierneho vzhľadu získaný z Leonarditu – látky, ktorá vzniká prírodnou humifikáciou rastlinného materiálu.

Je 100% prírodnou látkou s vysokou biologickou účinnosťou. Pridáva sa v malom množstve do kŕmnych zmesí pre všetky druhy zvierat. Aplikáciou kŕmnej zmesi HUMAC® Natur AFM dodávame minerálne látky a stopové prvky v chelátovej forme, ktoré sú ľahko využiteľné v organizme zvierat.


Zdroj a viac info na http://humac-portal.eu/

Ja som ho dnes začala podávať babám, uvidím, čo za zázrak to spraví. Obztvlášť kvôli Freyi to skúšam, lebo vonku kadečo požerie. :ach:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Humac Natur

Poslaťod AlvinNZ » Štv 04.02.2016 8:58

Ja som to tiež dával Alvinovi asi tak 1-2 mesiace na granule tak 2-3 krát do týždňa za 2 lyžičky. Žiadne zázraky som nezbadal na ňom. Keď niečo požral tak mu bolo zle, keď som zle skombinoval stravu (niečo som pridal ku granuliam) tak mu tiež bolo zle. Má to mať len nejaké detoxikačné účinky na trávenie, to asi potom nie je vidno. Teraz už BARFujeme, takže žiadne takéto už nepoužívame.
AlvinNZ
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Humac Natur

Poslaťod Vikiki22 » Štv 04.02.2016 15:27

Asi to bude tým, že sa to má užívať denne a nie 2-3 krát do týždňa.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Humac Natur

Poslaťod elfinka » Štv 04.02.2016 15:37

Offtopic: A ja čítam, že humáč natur... :angel: Vyzera to zaujimavo, som zvedava na viac info
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Humac Natur

Poslaťod AlvinNZ » Pia 05.02.2016 10:53

Psy, mačky: 2,0 - 3,0 g / deň do krmiva = 2-3 krát do týždňa za 2 lyžičky :-)
Ale keď chceš, pokojne si odváž tie 2-3 gramy každý deň :-)
AlvinNZ
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Humac Natur

Poslaťod Vikiki22 » Pia 05.02.2016 12:30

Mám to v ruke, citujem:
Psy, mačky: 2,0-3,0 g/kus a deň do krmiva.
Dávkovanie: 7-20 dní, min. 5 dní u malých zvierat.
Kde to ty čítaš? :nwm:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Humac Natur

Poslaťod clupko » Pia 05.02.2016 14:13

vsak alvin cita to iste, len si to prelozil tak, ze naco merat kazdy den 2-3 gramy, ked to mozes rovno zjednodusit na 6-9g kazdy treti den :joint:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Humac Natur

Poslaťod AlvinNZ » Pia 05.02.2016 14:49

Presne tak. Mimochodom takéto dávkovanie nám odporučili, toho som sa držal. Nehovorím, že to bolo dobré. Ak má niekto iné skúsenosti môže doplniť - hlavne s dlhodobým užívaním.
AlvinNZ
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Humac Natur

Poslaťod Vikiki22 » Sob 06.02.2016 15:49

Jaj, tak. Ale možno práve preto neboli badateľné žiadne zmeny, lebo sa to neužívalo denne. Veď ani rôzne iné doplnky a liečivá sa nemôžu takto kumulovať. :smile:
Inak, u nás po 3. dni brania vidím u báb tuhšie :kak: ako obvykle, lepšie sa zbierajú. Malo by to byť tým Humacom, lebo iná zmena v ich stravovaní nenastala.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ


Späť na Doplnky Stravy