hospitalizácia po operácii

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

hospitalizácia po operácii

Poslaťod marly » Štv 27.02.2020 13:48

Ahojte, chcel by som sa spýtať, či je možné po operácii (platničky) umiestniť psíka do niečoho ako psia nemocnica, nakoľko psík má byť v úplne kľudovom režime 4-6 týždňov. Môj psík je strašný pojašenec, tak sa bojím, že keď bude doma vo svojom režime, niečo by sa mu mohlo stať, aj keby som sa veľmi snažil o jeho ,,kľud,,.
V prípade ak áno, vedeli by ste mi doporučiť takéto zariadenie/veterinárnu kliniku v Bratislave, prípadne jej okolí?

Ešte by som sa spýtal, či máte niekto skúsenosti s produktom Gomega.?

Ďakujem pekne.
marly
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: hospitalizácia po operácii

Poslaťod Lindchen » Štv 27.02.2020 14:50

Psíka je možné hospitalizovať, ale je to cenovo nesmierne náročné. A psíkovi by bolo asi smutno. Hospit robí napr. Sibra v Dúbravke.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: hospitalizácia po operácii

Poslaťod wer » Štv 27.02.2020 14:56

alebo marfilvet. ale neviem, ci nie je naozaj vhodnejsie si nechat psa doma... :nwm: ono aj ta rekonvalescencia - v cudzom prostredi, v strese - nic moc. a ono neviem, ci po operacii uplne bude hned "pojasenec"... urcite veterinari poradia.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: hospitalizácia po operácii

Poslaťod Lindchen » Štv 27.02.2020 14:57

Môj má túto operáciu za sebou, síce je starší, ale aktívny, dostal na doma diazepam. Možno aj tvoj niečo také dostane.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: hospitalizácia po operácii

Poslaťod Nisus » Štv 27.02.2020 15:37

Ja viem o jednej babe v Trnave, ktorá má niečo ako psí hotel pre psy po operácii.
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: hospitalizácia po operácii

Poslaťod marly » Pia 28.02.2020 9:33

Ďakujem pekne za rady, mohol by som poprosiť ten kontakt na tú pani v Trnave?
Ďakujem.
marly
Okoloidúci
 
Príspevky: 2


Späť na Veterinárne ambulancie