Poprad - MVDr. Pavol Duroň

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Poprad - MVDr. Pavol Duroň

Poslaťod pavoduro » Ned 23.01.2011 23:33

Veterinárna ambulancia
Dostojevského 47, Poprad
0905248311
http://www.duron.alt.sk
pavoduro
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Veterinárna ambulancia MVDr.Pavol Duroň

Poslaťod Asgrand Anteaus » Ned 23.01.2011 23:43

:jop:
Asgrand Anteaus z Abattelu (Cevelob) *19.8.2010 "14.10.2013
Asgrand Anteaus
Junior
 
Príspevky: 402
Bydlisko: ...Enjoy

Re: Poprad - MVDr. Pavol Duroň

Poslaťod MisheliQ » Štv 30.06.2011 14:55

S týmto pánom veterinárom mám veľmi pozitívne skúsenosti. Sestrine kamarátky našli mačiatko, tak ho priniesli k nám. Mačiatko mohlo mať 1-2 dni, tak sme preň zháňali mliečko. To sme zakúpili u iného veterinára, ale na druhý deň nás p.Duroň kontaktoval s tým, že našiel náhradnú mačaciu mamku. :jop:
A ďalšiu skúsenosť mám po telefóne. 1x som sa zúčastnila pôrodu psa a veľmi mi poradil a pomohol!
Odporúčam!
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Poprad - MVDr. Pavol Duroň

Poslaťod nika84 » Štv 08.09.2011 16:30

Aj ja mam s tymto doktorom len najlepsie skusenosti. Vzdy ochotne poradi a hlavne, ak je nejaky problem, vysvetli, od priciny po nasledky a vsetko okolo toho. Ako na hodine veteriny :smile:
:aplause:
nika84
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Poprad - MVDr. Pavol Duroň

Poslaťod duglaska » Sob 28.01.2012 23:12

Tak ja mám zas s Duroňom úplne iné skúsenosti. Od Vianoc 2010 do mája 2011 som chodila za ním, že moja fenka občas kríva. :hmm: Odpoveď : Vyžaduje si moju pozornosť, mám to ignorovať, fenka je v poriadku. V máji ju operovali v Poprade na inej veterinárnej klinike - diagnóza luxácia pately. V auguste 2011 som bola u neho opäť : Fenka nechce žrať granule. Odpoveď : Mám ju nechať vyhladovieť, začne žrať ! Ak jej budem dávať varené mäsko, konzervy atď fenka si na to zvykne a granule nebude nikdy žrať. Poslúchla som. Vyhladovená fenka začala žrať - ale svinstvo z ulice ! Kŕmila som varenou stravou. Prišiel január 2012 a náhodne som si všimla jej ďasná. Lepšie som ich prezrela - nepáčili sa mi. Išla som opäť k nemu. Povedala som mu, že aj keď jej od jej 9-tich mesiacov umývam zuby, nepáčia sa mi jej ďasná, nežerie granule ani nič tvrdé už pol roka. :hmm: Odpoveď : Ona má pigmentové, nemusím sa o ňu báť má peknú srsť. Minulý týždeň som bola u ného vetrinára kvôli ďasnám - zápal ďasien, aj keď zubný kameň vďaka pravidelnému čisteniu zubov nemá. Vet ma "zdrbal", že či ja by som tiež chodila s boľavými zubami pol roka ! Dnes má ďasná krásne ružové. Takže ja osobne som s Duroňom skončila. :nie:
duglaska
Okoloidúci
 
Príspevky: 17
Bydlisko: Poprad

Re: Poprad - MVDr. Pavol Duroň

Poslaťod ivuška » Štv 07.11.2013 18:54

Pre mňa veterinár ako má byť.Hľadá príčinu choroby. Vie poradiť a hľadá optimálne riešenie. Bez najmenších problémov som mohla byť pri ultrazvuku v narkóze. Perfektný prístup!
ivuška
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Poprad - MVDr. Pavol Duroň

Poslaťod marcinesi » Uto 07.01.2020 16:48

S týmto veterinárom mám veľmi zlú skúsenosť. Po zbabranom cisárskom reze nám sučka vykrvácala do brušnej dutiny a zomrela :(
marcinesi
Okoloidúci
 
Príspevky: 17


Späť na Veterinárne ambulancie