Nechcelo by sa vám na spoločné venčenie v stredu 6.1.? Nie všetci mohli na Štedrý deň, tam možno na Troch kráľov by sa im dalo . Klasicky za Ekonomickou univerzitou pri hrádzi, hm, okolo jedenástej.
"You never barked without reason, and now, you are silent."