Silvestrovský venč, 31.12.1014, Bratislava za Ekonomickou

Uskutočnené stretávky.

Re: Silvestrovský venč, 31.12.1014, Bratislava za Ekonomicko

Poslaťod merri » Štv 01.01.2015 20:18

Ake su krasne tie psiska na snehu. Zase paradne fotky, clupko. :jop: Aj ked si furt neviem zvyknut pozerat sa na svojho psa obleceneho. :pac: :heh:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1422
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Silvestrovský venč, 31.12.1014, Bratislava za Ekonomicko

Poslaťod wer » Štv 01.01.2015 20:27

hruska píše:connie, ta teba som skoro nespoznala :lol:


a ja sa vzdy cudujem, ako moze niekto ist vencit psa (a toboz viacerych a este akcnych) v slusnom obleceni a dokonca aj v kabate... :joint:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13347
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Silvestrovský venč, 31.12.1014, Bratislava za Ekonomicko

Poslaťod hruska » Štv 01.01.2015 20:28

Offtopic: a ja sa vzdy cudujem, ako moze niekto ist v slusnom obleceni a dokonca aj v kabate... :joint: :heh:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7352

Re: Silvestrovský venč, 31.12.1014, Bratislava za Ekonomicko

Poslaťod merri » Štv 01.01.2015 20:39

No connie sa urcite nenahodila na venc, ona odtial pokracovala inam, silvestrovat. :lol:
V mraze a snehu sa to este da. Ale tiez by som si asi netrufla ist vencit v slusnom, lebo aj ked nie je blato, tak pes si nevybera, ze si kusne len do venciaceho, derave rukavy mam na vsetkom. Slusne oblecenie ale tiez nemam, takze nemusim taketo veci riesit. :heh: Mam len psie a menej psie.
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1422
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Silvestrovský venč, 31.12.1014, Bratislava za Ekonomicko

Poslaťod Barbor » Štv 01.01.2015 20:42

Ja tiez, večne od blata, oslintana :ach: :heh:
super fotky :jop:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1139

Re: Silvestrovský venč, 31.12.1014, Bratislava za Ekonomicko

Poslaťod wer » Štv 01.01.2015 20:44

tak okrem spiny a potencionalneho znicenia sa v tom ani hybat neda, preto je to pre mna vrcholne neprakticke. :angel:
ale tak zas nechcem tymto connie "ohovarat", vsak jej to slusi. :smile:

a inak, kvoli takymto veciam - ze potrebujem byt v slusnom, ale este vyvencit psa, tak tuzim po overale - aj ked ten od slusiveho ma hodne daleko :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13347
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Silvestrovský venč, 31.12.1014, Bratislava za Ekonomicko

Poslaťod Haleth » Štv 01.01.2015 20:50

Lykuška Connie párkrát s loptou vysvetlila, že sa neoplatilo v ňom prísť :lol:
Super fotky :jop: Lyka sa napchala skoro na každú, aspoň kúsok z nej :heh:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3552
Bydlisko: BA

Re: Silvestrovský venč, 31.12.1014, Bratislava za Ekonomicko

Poslaťod clupko » Štv 01.01.2015 20:58

Offtopic:
wer píše:to je super avery na tom snehu :aaa:

ze? som si hovorila, musim ho takto odfotit bez obojku, to bude uplne Where's Waldo? :ha:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2022
Bydlisko: za horami

Re: Silvestrovský venč, 31.12.1014, Bratislava za Ekonomicko

Poslaťod Connie » Štv 01.01.2015 21:03

Ale ja som čakala, že ten kabát bude zadrbaný :heh: Vedela som, že idem medzi psy, len akosi bola druhá bunda ešte mokrá (po praní) a ako povedala merri, rovno z BA som utekala silvestrovať (aj s deckami). Dokonca som prišla čistá, vďaka tomu snehu. (a rifle nosím stále, ja tepláky ani nič podobného nemám :lol: )
Clupko, fotky sú super :jop:
hruska píše:connie, ta teba som skoro nespoznala :lol:

To tým kabátom, či ako si to myslela? :lol:
Inak, aj my ďakujem za prechádzku, Alica s Veverkou boli naďalej plné energie, ale Connie spala až do večera. :yes:
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1729
Bydlisko: Pezinok

Re: Silvestrovský venč, 31.12.1014, Bratislava za Ekonomicko

Poslaťod clupko » Štv 01.01.2015 21:07

Offtopic: a ja som z nich vcelku nestastna (z fotiek, nie psov).. furt rozmazane. neviem fotit psy, a uz vobec nie ked ich je tak vela, hybu sa (velmi rychlo a do necakanych smerov) a su tam aj ludia. bud je neostre vsetko, alebo ostry pes, ale zas nie je cely v zabere, alebo kompozicia nanic, alebo maju ludia usekane hlavy. alebo vsetko dokopy :ha: ale furt si hovorim, ze musim viac fotit, tak fotim a fotim, a mozno sa to raz naucim :haha:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2022
Bydlisko: za horami

Re: Silvestrovský venč, 31.12.1014, Bratislava za Ekonomicko

Poslaťod zuzkabluzka » Štv 01.01.2015 21:12

clupko píše:Offtopic: ale furt si hovorim, ze musim viac fotit, tak fotim a fotim, a mozno sa to raz naucim :haha:

Offtopic: Musime davat castejsie venc. :joint:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1716

Re: Silvestrovský venč, 31.12.1014, Bratislava za Ekonomicko

Poslaťod clupko » Štv 01.01.2015 21:30

ja som za, len keby uz nebola po praci tma :ach:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2022
Bydlisko: za horami

Predchádzajúci

Späť na Stretávky v minulosti