M.


No ale aspoň niečo som z tých fotiek ako-tak zachránil... Zopár foto: http://cockerfree.rajce.idnes.cz/Venc_NZ_26.12.2014
Závidím "mŕtveho" psa. Freya ako keby ani vonku nebola. 

Tak možno je to horšie - Freya bude v noci spať, kým náš Free bude vymýšľať...
