No veď ak to nie je deň odletu, tak máš čas na venč . Takže zatiaľ sme ja (malina a 2x pudel), Merri a Connie (s neviem koľko psami ), Mary (Kengi) so 6 ruselmi, Tasha s čsv a minibulíkom, Veronika (nkdj) s XY psami, aj Šalvika s malinou, Calla, ...? No, bude pekný venč Joj, teším sa na fotenie
Ja idem s 2 ročnou BOC a 5 mes. hrubosrstým jezevcom. Chrt ostáva doma. Tá by sa zbláznila medzi tolkými psami :D Len ešte uvidím, či sa budem mať ako dostať. Nemáte niekto prosím cestu cez Sereď? :) konkrétnejšie Dolná Streda? :)
Prikladám mapku pre tých, ktorí ešte neboli na Kaskádoch... Adresa je, vygoogliteľná - Kaskády, s.r.o., PODUJATIA ZÁŽITKOM, Stredisko vzdelávania a oddychu Galanta-Únovce 504
A vidíme sa ráno, veľmi sa teším, na známe aj neznáme tváre
Calla, ja dúfam, že sa budeš mať ako dopraviť, len pozerám, že zo Serede nie je nikto iný?
A ja som stale nerozhodna, ci ide ln casi alebo aj arwena :/ na casika prave prislo obdobie, ze sa ide posrat z chlapov a podobne... takze neviem. Asi len casi.