Eliška zabitá, odkedy sme prišli domov. Ani sa nehne. Ja som príjemne unavená, ďakujem vám všetkým, bolo vynikajúco! Snáď sme si to všetci užili a teším sa na budúce stretko!
Pár menej zdarných fotočiek: http://vikiki22.rajce.idnes.cz/DogForum ... 3,_Galanta








).