Ale inak je neškodný
Begi bude síce problém dosť z vody, ale tak to sme si už zvykli
Všetci sa vraj tešíte na venč, ale podľa mňa sa všetci najviac tešia na hejka

Ale inak je neškodný
Begi bude síce problém dosť z vody, ale tak to sme si už zvykli


n.k.d.j. píše:Mali by sme sa











teda zop začiatku, on je moc hrrr na psov (čisto len z hry) ..
hlavne na papanicu




) Tak si to užite! 



Berry aj Roxy boli uplne happy a su fajnovo znicene, a ake boli dobrucke, vynimocne ma dnes ani raz nena
ali.
A ten heik.
Tesim sa na fotecky. Ak sa bude konat aj dalsie kolo, tak sa na sto pro pridame znova. 

Bolo perfektne , detičky ma nes
a sekali dobrotu...Bolo fakt super
a aj ten Heik bol opäť dokonalý
Snáď sa vidíme i nabudúce 
