Hlasujem za desiatu hodinu.




a síce plánujem výlet do lesa, ale vrátiť sa do Petržky na otočku nestíham 




.


my neprídeme, síce odvoz by bol, ale Elza si už dorezala labu na tom prekliatom ľade, práve sme prišli z ranného venčenia, kúúrňa jak mňa toto serká 


poriadne nemohli ako sa im packy rozchádzali.. nehovoriac o tom, že som len tŕpla, kedy si ktorá rozreže čosi na tej ľadovej škrupine..



, no, ale uzite si to a STASTNE A VESELE 




