my s Viky ráno vieme prísť na devietú alebo pól jedenástu a naspäť nám idú v každej hodine.. Len ja potrebujem byť na 12:00 na vlakovej stanici.. potom som už "voľný" ..
Stano, nejak sa to posunúť nedá, musí to byť o 12-tej? Lebo ťa potom treba čakať hodinu a pol na stanici alebo neviem...
MAPA: Vyjdete z GA von smerom na Šaľu. Na veľkom kruháči pôjdete doľava, potom doprava na kolóniu (a Váhovce, Únovce). A potom dojdete až na križovatku, a už sú tam tabule, že hotel kaskády, zablúdiť sa nedá.
Naposledy upravil vavrena dňa Uto 17.07.2012 23:45, celkovo upravené 1
Tak budeš musieť prísť za nami busom..? Ide ti 12:45 (bus Váhovce), 12:57 je na rázcestí kaskády. Berieš Pegy? Offtopic: Na východe nemajú myši? Offtopic: Edit: Jak z východu? Oni dojdu z východu SR po myši? A to sú aké myši, probúh? A nemôžeš ich poslať vlakom ako zásielku?
Môžeme byť v GA na 10:32 (vlaková stanica). Prišiel by nejaký odvoz pre nás? Stano, a keby pôjdeš normálne s nami a potom na 12:00 by si ,,zbehol´´ na stanicu? By som ti zatiaľ aj Peggy postrážila. Či je to ďaleko?
Ja by som vás vedela odniesť, ale Peggy sa mi už do auta nezmestí. A ak treba poriešiť ešte tie myši, tak potom môže prísť Stano busom. o 12-tej asi "nezbehne", lebo je to 6 km, takže len takto. A tie myši sa fakt nedajú poriešiť vlakovou zásielkou?