




a príde zrejme ešte aj jedna baba odomňa ktorej sučku trénujem na Nitru. Plemeno zlatý retriever 



Ja sa kludne prispôsobím, aj Trnavu..
No, ved sa vyjadrite, ja by som bola skor za Krupu, kde sa psy mozu aj prebehnut a wewe ako "handlingovy" dozor by nemusela cestovat za nami. 







ale ja sa prispôsobím 




a Moniak vy by ste mohly aj do trnavy ? 
