Bola by som rada, keby slo o jemu viac nezname psy. Preto hladam niekoho (jednotlivcov a kolektivy
) z Trnavy a okolia, kto by bol ochotny stretnut sa so psikom a trosku potrenovat.
Ide o rocneho jazvecika, termin by mi vyhovoval niekedy pocas nasledujucich vikendov 10.-11. alebo 17.-18. marca.











