Vianoce na Zlatych 24.12.2011

Uskutočnené stretávky.

Re: Vianoce na Zlatych 24.12.2011

Poslaťod soletka » Ned 25.12.2011 18:43

dakujeme za super stretko aj foto :jop: tooolko hafov pokope sa len tak nevidi :lol:
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 92
Bydlisko: Bratislava

Re: Vianoce na Zlatych 24.12.2011

Poslaťod janas » Pon 26.12.2011 21:42

Offtopic: veeeľmi sa mi páči tvoj Bruno :love:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3574

Re: Vianoce na Zlatych 24.12.2011

Poslaťod LiENKA » Pon 26.12.2011 21:45

A hlavne mojej Dizz :heh:
LiENKA
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2766
Bydlisko: Trondheim

Re: Vianoce na Zlatych 24.12.2011

Poslaťod Lindchen » Pon 26.12.2011 21:50

Škoda, že sme neboli, doma ma mama zapriahla do prípravy žrádla a nejako sa nedalo vykorčuľovať :ua: . Krásne fotky, ľutujem, že sme neboli, ale tak čo sa dalo robiť :ach: .
"You never barked without reason, and now, you are silent."
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8630
Bydlisko: Bratislava, Kramáre

Re: Vianoce na Zlatych 24.12.2011

Poslaťod soletka » Uto 27.12.2011 22:20

janas píše:Offtopic: veeeľmi sa mi páči tvoj Bruno :love:


dakujeeeem :hi: odkazem fesimu :lol:

Lienka, aj jemu sa velice pacila Dizz :yes: mohla si s nim robit co chcela :smile:
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 92
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Stretávky v minulosti