tooolko hafov pokope sa len tak nevidi 
tooolko hafov pokope sa len tak nevidi 

. Krásne fotky, ľutujem, že sme neboli, ale tak čo sa dalo robiť
.
janas píše:Offtopic: veeeľmi sa mi páči tvoj Bruno
odkazem fesimu
mohla si s nim robit co chcela 
